Kadın, Kadınlar Sitesi

Avangart Yeni Sezon Salon Takımları Modelleri

22.01.2015
10.503
Sponsorlu Bağlantılar
Avangart Yeni Sezon Salon Takımları Modelleri

Avangart yeni sezon salon takımları modelleri tarzı ile beğenileri kazanmaktadır. Kesinlikle klasik olan mobilyalar gösterişli olması ilede ilgi çekiciliğini koruyan bir etkendir. Salon takımları şıklıkları ile evlerinize gösterişli bir tarz ve hava katacaktır. Aynı zamanda avangart tasarımlar evlerinizin havasına hava katacak çok havalı ve gösterişli olan tasarımlardır. Son dönemlerin en gözde salon takımları kesinlikle avangart salon takımlarıdır. Yeni sezonda kesinlikle avangart salon takımları trend bir moda yaratmış havalı olan koltuk modelleri ile aynı zamanda salon takımlarının parlak kumaşı ile ilgi çekici olan çok kullanışlı bir koltuk modelidir. Avangart salon takımları genel olarak kadife olan kumaşlardan yapılmaktadır. Kadife olan koltuk modelleri parlak yapıları ile de dikkati çekecektir. Pudra pembe renk olan avangart koltuk modeli kapitone detayları ile tamamlanmış olmasının yanında oturma detaylarında ise kendisinden desenli olan avangart koltuk takımı ile ilgi çekici bir hal almaktadır.

Çok sade ve havalı olan yeni sezon tasarımı ile beğenileri kazanmaktadır. Beyaz ve pembe renklerin bir arada kullanılmış olduğu aynı zamanda beyaz kapitone şeklinde koltuk modelinde oturma pembe renk ile tamamlanmaktadır. tekli berjer modeli ile tamamlayıcı bir etken olmaktadır. Renklerin ne kadar uyumlu olduğu çok havalı olan yeni sezon avangart koltuk modelidir. Eskitme tarzında olan ve arslan bacaklı olan avangart salon takımları yeni sezon takımları olmaktadır. Açık pembe renk olan ve kenarları oygulu olması ile koltuk modeline sade ve havalı olan bir hava yaratmaktadır. Şıklığı ile dikkat çekici olan yeni sezon olan avangart koltuk modeline şıklık ve hava yaratmaktadır.
Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Koyu gri renk olan kapitone avangart koltuk modeli torna bacak detayları ile tamamlanmasının yanında dikkat çekici bir güzelliği olan yeni sezonda çok tercih edilen kadife parlaklığını yaşadığımız modern bir koltuk modelidir. Şıklığı ve modern yapısı ile kesinlikle beğenileri kazanacak çok havalı bir koltuk modelidir. Sade beyaz renk havası kesinlikle salon takımlarına hava katan ve krem rengi kendi deseninde tamamlanan arslan bacak detayları ile oygu detayları ile havalı olan ve arslan bacak şıklığını karşımıza çıktığı yeni sezon tasarımları ile beğenileri kazanmaktadır. Avangart yeni sezon koltuk modelleri köşe takımlarında hava katacak olan ve krem rengin parlaklığı ile ilgi çekici olan ve aynı zamanda şıklığı katacak çok yeni moda tasarımlarıdır. Krem renklerde olan altın sarısı olan yeni sezon koltuk modellerine mini köşe takımına hava yaratacak modern tasarımlardır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.