Kadın, Kadınlar Sitesi

Baharlık Kız Çocuk Elbise Modelleri

25.02.2014
6.352
Sponsorlu Bağlantılar
Baharlık Kız Çocuk Elbise Modelleri

Kıyafetlerde en zengin ve bol çeşitli modelleri bulabildiğimiz bahar sezonunun açılması nedeni ile adeta kıyafetlere renk geldi diyebiliriz. Çünkü elbiselerin kesim tarzlarında büyük değişiklikler yapıldığı gibi renklerde de gözlere canlılık veren tonlarda olduğunu fark etmiş olmalısınız. Nasıl sizler seçeceğiniz kıyafetlerin ve renklerin şık olmasını arzu ediyorsanız emin kızlarınıza da elbise tercih edeceğiniz zaman aynı önemi gösteriyorsunuzdur. Bu sebeple de baharlık kız çocuk elbise modellerinin çocuklara hitap etmesinden dolayı daha özel kılan ve daha ayrı bir hoşlukta hazırlanan stillerden olduğunu göreceksiniz. Özellikle çocuklara özel olan mağazaların vitrinlerine baktığınız zaman renk renk desen desen elbiseleri görebileceğiniz gibi eğer isterseniz kendinizde el örgüsü ile işleme olanağına sahip olacağınızdan dolayı bu tarzlar da yapabilecek ve muhteşemlikleri kızlarınıza kendi el emeğiniz ile sunabileceksiniz. Mesela bahar ayları olması sebebi ile genelde kollar kısa veya askılı şekilde düşünülmüştür. Ama bu stilde hazırlanan elbiselere fark yaratmak sizlerin yani annelerin yaratıcılığına birazda bağlı görülmektedir.

Çünkü mesela askılı bir elbiseyi düşünün ve bu elbiseye değişiklik yaratmak amacı ile elbise içerisinde hoş çocuk badileri veya bluzları olsun tişörtleri olsun bunlar ile tamamladığınız zaman çok güzel bir kombinde elde etmiş olacaksınız. Askılardan çocuklara özgü model olarak bahçıvan askılar her zaman ve her sezon en çok seçilen modeller arasında yer almaktadır. Örneğin kabarık bir etek ile işlenen elbiseye bu bahçıvan askılar ile yaptığınız taktirde gözlere daha ayrı bir hoşluk ve şirinlik kattığını fark edeceksiniz. Ama bazı anneler örmüş oldukları elbiseleri boydan başlamayı düşünmüşler ve sadece tek parça olarak sonlandırmışlardır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Zaten örgü işlerinde çocuklara özel tasarlanan modeller de genellikle robalı elbiseler en çok tercihler arasında yer almaktadır. Çünkü bu elbiselerin robalı olması kız çocukların kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamaktadır. Ayrıca bu stilde bulunan modeller roba kısmına kadar hafif dar yapılmakta ve robadan itibaren genişletilerek ayrı özellikler kazandırılmaktadır. Ayrıca el örgüsü ile her yaptığınız elbiseye aksesuarlar ile zenginleştirilerek mükemmel görünmelerine de olanak verebilirsiniz. Aksesuarlardan çocuklara özel olanlar ise taşlar , boncuklar kurdeleler ve tüller olmakla beraber dantelleri de unutmamakta fayda var diyebiliriz. Bunların yanı sıra elbise modelinden oluşan bir şapka veya bereyi de işlemeyi ihmal etmediğiniz takdirde ayrı bir hoşluk katmayı da başarmış olacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.