Banyo Paspas Takımı Modelleri

  • 26 Mart 2014
  • 6.406 kez görüntülendi.
Banyo Paspas Takımı Modelleri

Banyolarının görünümüne önem veren hanımların uygulayacakları dekorasyonlarına olsun kullanım amaçlı olsun muhakkak bu banyo paspas takımı modellerinden seçimlerini yapmaktadırlar. Çünkü banyoların görünümü her zaman için büyük önem taşımaktadır. Nedenlerinden birisi ise evlerimizde en çok kullandığımız mekan banyo olmasından dolayı hem görünüm açısından hem de bizlerin kullanımını daha rahat hale getirmesi yönünden en doğru tercih bunları görmekteyiz. Özellikle küçük çocuklarınız var ise kesinlikle bu şık modellerden yararlanmalısınız. Hazırlanan tasarımların dış görünüşü ve gözlere hitap etmesi dikkate alındığı gibi diğer özelliklerinden olan kullanım alanı da önemlidir. Şöyle ki mesela hazırlanan paspasların çoğunluğunda hanımların dikkat ettikleri hususlardan birisi de suyu içine çeken ve kendilerine kuru bir zemin temin eden paspaslardan yana seçim yapmak istemeleridir. Çünkü zaten banyoların sürekli su ile teması sonucunda hem temizliği zor olmakta hem de kullanımı olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle de artık suyu içine hapseden ve her zaman sizlere kuru bir ortam sağlayan banyo paspas takım modelleri kusursuz şekilde hazırlanarak sunulmaktadır.

Model olarak ise birbirinden farklılık içeren tarzlarda ve desenlerde görme imkanını sizlere sağlamaktadır. Mesela zaten çiçeklerden oluşan desenleri sıkça göreceğiniz gibi hayvan figürlerinden oluşan ve ayrı hoşluklarda kendini sergileyen stiller ile de karşılaşacaksınız. Örneğin kedi balık veya hoşluk içinde görünüm sağlayan şekillerden ibaret olmaktadır. Kullanım yönünden sizlere de rahatlığı sağlaması için kabartmalı paspaslar da bu modeller içinde yer almaktadır. Bazıları ise yünden yapılarak bazıları ise sakallı dediğimiz ipliklerden hazırlanmış ve daha gösterişli bir hal almalarına olanak verilmiştir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Desen itibari ile normal desenlerden olan ve klasikliği oluşturan kare desenler, çizgi desenler gibi biraz daha banyolara klasik tarzı sunan paspaslar şeklinde bulacaksınız. Ama kabartmalı yapılan paspaslar da ise zemini düz ve tek renk ile yapılarak uygulanan çiçek desenleri veya diğer desenlerin farklı ve canlı renkler ile yapılmasından dolayı gösterişi yakalamayı başarmıştır. Ayrıca takım olması da en büyük avantajlardan birisi olacaktır. Çünkü ebat olarak farklı şekillerden oluşması istenilen zemin ile uyum sağlayarak aranılan görünümleri banyolara kazandıracaktır. Sizler de her banyo için ayrı tasarımlardan oluşan ve ahengi yakalayan bu modellerden hem kendiniz için hem de banyoların kullanım olarak daha rahat imkan sağlaması adına mutlaka tercihleriniz de yer vererek hem görünümüne destek olacak hem de sizlere muhteşem banyolar sunacaktır.