Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Asimetrik Elbise Modelleri

16.11.2013
3.601
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Asimetrik Elbise Modelleri

Elbise kesimlerinde yapılan farklılıklar ve değişikler ile elde edilen bayan asimetrik elbiseler görünüm olarak ayrıcalıklı bir konumda yerini almaktadır. Zaten hanımların bir çoğu hazırlanan klasik kesimlerden ve demode kesimler ile tasarlananlar elbiselerden sıkıldıklarından dolayı böyle hoş ve aynı zamanda da estetik güzelliği içeren asimetrik elbise modellerine hiç bir bayan hayır diyememektedir. Uygulanan kesimlerde çizgiler ve daha bir çok özellikler katılmasından dolayı modeller adeta hayat bulmaktadır. Ayrıca üzerinizde oluşan ve görünmek ve görmek istediğiniz şıklığa kendinizi daha yakın hissetmeniz sayesinde bu stiller sizlerinde zevkine hitap edecektir. Bu nedenle de hem modayı yakalayacak hem de kendinize böyle hoş değişiklikler ile kıyafetlerinizi renklendireceksiniz. Bazı elbiselerde sadelikten uzaklaşmadan ve günlük elbise olarak kullanımı sizlere sunmak açısından bir veya bir kaç renk ile dizayn etmişler ve hanımların gün içerisinde günlük elbise ihtiyaçlarını karşılamasına izin vermişlerdir. Ama daha renkli ve özellikle gece elbisesi tarzında olması için ayrı bir özen gösterilerek muhteşem görüntülere vesile olmuşlardır. Modellerin farklılık içerisinde olması için bazı elbiseler önü kısa arkası uzun şekilde hazırlanmış.

Bazılarında geometrik şekillere yer verilmiştir. Boydan ve uzun olan stiller de sizler kemer veya kuşak bağlamaları kullanarak bu fırsatları en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Eğer elbiseniz abiye veya gece elbisesi şeklinde ise taşlı veya zincirli kemerler ile zenginlik katabilir ve daha gösterişli olması için şık bir değişim yaratabilirsiniz. Tercihinizi zerafet ve bir o kadar da zariflikten yana kullanmak istediğiniz de geometrik şekilli veya çizgilerden oluşan desenlerden hazırlanan elbiseler kaçırılmayacak bir fırsat olarak görebilirsiniz.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kumaşlar da sezona uygun kumaşlar seçilmiştir. Ama kış sezonunda da şşifonlara da yer verilerek kumaş ve şifonu bir arada kullanarak mükemmelliği yakalamışlar ve size kusursuz elbise modelleri sunmuşlardır. Son trendlerden olan çapraz bantlar özellikle dekolteli elbiselerin vazgeçilmezi haline geldiği için sırt veya göğüs dekolteler de her zaman kış yerini almıştır. Böylece hangi sezonda da olursanız olun sizi en iyi şekilde tamamlayacak bir bayan asimetri elbise modeli ile karşı karşıya geleceksiniz. Bunların yanı sıra pileler de kalın ve ince pileler seçildiği gibi büzgüler ile ayrı bir hava içerisinde bulunan modeller de gayet gözlere hoşluk sergilemektedir. Kısacası her birinde kendi imajınızı bularak aradığınız modelleri elde etmeniz mümkün olacaktır. Anlatmak ile bitmeyen ve size bir çok alternatif sunan bu modeller bu sezonda kaçırılmayacak fırsatları size sunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.