Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Dantel Etek Modelleri

29.04.2014
3.950
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Dantel Etek Modelleri

Özelliği sayesinde hanımları farklı bir şıklığa kavuşturacak olan bayan dantel etek modelleri yeni hazırlanan son imajları ile gereken ve beklenilen ilgiyi görmektedir. Artık dantellere renk verilmesi nedeni ile her hazırlanan dantel etek yepyeni görünümlere kavuşturulmuştur. Özellikle özel günler de farklılığı arayan ve seçkin güzelliklere olsun görünümlere olsun bayanları kavuşturan bu tarz etek modelleri sizlerin dikkatini  çekecek ve estetik güzellikleri üzerinize taşımasına neden olacaktır. Genel de etek kesimleri dar ve mini şeklinde yapılmıştır. Böylece daha hoş olduğu kadar şık olamayı da hak eden tarz olmayı başarmıştır. Mesela bu stilden oluşan dantel etekleri elde etmek amacı ile kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz. Örneğin mini ve dar etek düşünüyorsanız bir çok dantel motiflerini harika şekilde örerek tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bu eteklerin iç kısmına dantel renginden oluşan kumaş ilave ederseniz muhteşem biçimde sonlandırmışta olacaksınız. Motifler de ise bir çok dantel motifini kullanabilirsiniz. Örneğin en çok tercih edilenler arasında badem motifleri, bir çok farklı çiçek motifleri olabilecektir. Ama geniş etekler arzu ederseniz sizlere kolaylık sağlayacak modellerden de tercih edebileceksiniz. Örneğin bu dantellerden oluşan motiflerin ara kısımlarına kumaş parçaları ilave ederek hem parçalı etek modeli yapmış olacaksınız hem de değişik bir stil yaratarak daha mükemmelliğe  kavuşmuş olmanın memnuniyetini yaşayacaksınız.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yani bir çok alternatif ve avantajlar içermesi sizlerin zevklerine hitap edeceği gibi çeşit çeşit dantel etekleri üzeriniz de görme şansını da yakalamanıza olanak sağlayacaktır. Bir çok tasarım da zaten değişikliği sunan modeller şeklinde hazırlanmıştır. Çok gösterişli bir tasarım isterseniz en çok gözde stil haline gelen ve eteğin üzerine katlar verilerek hafif şekilde fırfırlar yapılan modelleri söyleyebiliriz.

Bu eteğin üzerine yapılan katlar ve fırfırlar ilgi çekmeyi başarmıştır. Çünkü gösterişi sergilemesinin yanı sıra eteğin farklılığını da gözler önüne serecektir. Bunların yanı sıra ise kurdeleler her bayan kıyafetini süslemek için bulunulmaz bir fırsat olduğundan dolayı bu kurdeleler ile şık etekler oluşturabileceksiniz. Mesela yapılan modellerin bel kısmına ve farklı kısımlarına ilave edebilir ve bu şekilde kullanma imkanını bulabilirsiniz. Ayrıca kuşak bağlama şeklinde görünüm vererek kemer olarak ta görünmesini sağlayabilirsiniz. Kısacası her şekilde süsleme ve aksesuar ilave etme imkanını yakalamanız sayesinde en şık eteklerinizden birisi olacağına kesin göz ile bakabilirsiniz. En büyük artısı ise her sezon da tercih etme şansını yakalamanız olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.