Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Deri Bot Modelleri

11.11.2014
3.406
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Deri Bot Modelleri

Özellikle kış aylarında rahatlığı sunduğu gibi her bayan giyim kıyafet modelleri ile de ahengi yakalamayı başaran ayakkabı modellerinden botlar bu sezonda farklılığı sayesinde ilginizi çekecektir. Çünkü bu tasarımların en büyük özelliği oluşturan husus olarak ise bayan deri bot modellerini sağlamasıdır. Neden olarak ise derilerin kullanılması zaten şıklığın göstergesi olabileceği gibi bu kullanılan derilere de bot tarzını yansıtmalarıda özel olmasına yardımcı olmuştur. Zaten kış sezonu geldiği zaman kıyafetlerde olsun çanta modellerin de olsun ve ayakkabılarda derilerin hazırlanan tasarımlar öncelik tanınan modelleri oluşturmasından dolayı bu kışta deri botlar ile mükemmelliği yakalayacaksınız. Diğer niteliği ise botların ister etekler ister elbiseler ve pantolonlar ile yapılan kombinlere dahil edildiği zaman zaten şıklığı yakalaması oldukça kolay bir hale gelmektedir. Çünkü dar kesimli veya tayt pantolonlar ile tamamlandığı zaman potluk olmadan ve asla nahoş bir görünüm yansıtmadığından dolayı sizlerinde yaratmayı düşündüğünüz imajınıza katkı sağlayacaktır. Tasarlanacağı zaman ise zevklere ve her bayana hitap edebilmesi amacı ile bazı modeller düz taban şeklinde yapılmış bazılarında ise farklı ve değişik topuklar ilave edilmiştir.

Ama hangi model seçilirse seçilsin muhakkak sonuç olarak sizleri bir şıklık beklemektedir. Çünkü bu deri botların üzerine mutlaka bir işleme olsun veya farklı süsleme tarzı ile adeta muhteşem ayakkabı modellerin yaratılmasına imkan sunulmuştur. Mesela ayakkabıların daha şık görünümler içerisinde olması amacı ile zımbaların sıkça bu modellerde görmekteyiz. Ama bunlara dahil edileceği esnada ayrıcalıklı olması adına eksiksizce dizayn edilmeye çalışılması sayesinde de en özel olmakla beraber en şık botu da sizlere sunması kaçınılmaz olmuştur. Ayrıca bir çok özellikleri bulunmasından dolayıda en ideal kışlık ayakkabı modelinizi de oluşturacaktır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Sebebi ise deri olması nedeni ile su geçirmeyen bir ayakkabı hereksin dikkat ettiği özelliklerden sadece bir tanesidir. Bunlar gibi daha bir çok özelliği bulunması sayesinde de artık her kış sezonunda bu deri botlar karşınıza çıkacaktır. Zımbalar ile birlikte kullanılan süsleme aşamasında yardımcı olunan diğer bir aksesuar ise kayışlar olmaktadır. Bu kayışlar hem bağlama şekli kazandırılmış hem de aksesuar olarak bu modellerin üzerinde yer almaktadır. Yani hem topukları çeşit çeşit görecek hem de farklı tarzları değişik modeller de tercih ederek en şık tasarımı elde edebileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.