Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Hasır Örgülü Ayakkabı Modelleri

26.04.2014
2.964
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Hasır Örgülü Ayakkabı Modelleri

Özellikle yaz sezonlarında hanımların sıkça karşınıza gelen ayakkabı çeşitlerinden olan bayan hasır örgülü ayakkabı modelleri yavaş yavaş tercihlerin içerisinde yer alamaya başlamıştır. Çünkü bu ayakkabıların üzeri sadece harika şekilde hasır örgülerden oluşması sebebi ile hem görünümüne değişiklik yaratmakta hem de hanımların ayaklarına rahatlığı sunmaktadır. Ayrıca diğer bayan ayakkabıların da görmüş olduğunuz tarzlar ve modeller aynı şıklık düzeyinde ve kusursuzca bu tasarımlara uygulanmaktadır. Mesela bilekten bağlamalı ve son zamanlarda hanımların en gözde ayakkabı tarzlarından olması sebebi ile bu stillere oldukça ağırlık verilerek hazırlanmıştır. Bunların yanı sıra ayakkabılarda adeta olmazsa olmazı haline gelen topuklar ilave edilmesi sonucunda modeli bozmamak adına uygulanan topuklarda hasır şeklinde dizayn edilmeye çalışılmıştır. Bu nedenlerden dolayı yaz aylarında da en çok aranılan ayakkabı olmaya devam etmektedir. Ayıca bunların hasır örgülü olmasından dolayı rahatlıkla desenler uygulanmış ve her desen ile ayakkabıya renk kazandırılmıştır. Mesela yılan derisi deseni en popüler desenlerden olmayı başardığı gibi hoşluk içeren küçük kare desenleri de söyleyebiliriz.

Bambaşka tarz haline gelen ve ayaklara zariflik kazandıran modellerden örnek verecek olursak topuklardan oluşan tasarımları tavsiye edebiliriz. Çünkü topuklu ayakkabıların her zaman zarafeti de yansıması sonucunda genelde özel günlerin seçkin ayakkabısı olacak nitelikte düşünme olasılığını yaratacaktır. Ama topuksuz yapılan hasır topuklu ayakkabılarda genelde babet tarzında karşınıza gelecektir. Bu yüzden de günlük ayakkabı kullanım ve seçme imkanını sizlere vermesini sağlayacaktır. Mesela görünümü kadar kullanımının da aynı düzeyde sizlere verebilmek adına ya kayış bağlamalar kullanılmış yada ayaktan geçmeli stillere yer verilmiştir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca görünümüne büyük değişim yaratmak adına ayakkabı aksesuarına da büyük çapta yer verilmiştir. Bu ayakkabı aksesuarları ise kumaşlardan yapılan fiyonklar renk renk zincirler gibi farklılığı yaratan ve içeren çeşitlerden oluşmaktadır. Başka tarzlar da ise çiçek şeklinde motifler şeklinde ayakkabıların üzerine ilave edilmiştir. Yaz sezonunda olduğu gibi bahar ayalarında da sizleri sunulmasından dolayı gönül rahatlığı ile bu bahar sezonlarında da ayaklarınız da görme şansını yakalayacaksınız. Kısacası her bayanın olduğu gibi sizlerin de ayaklarınıza kendinize rahatlığı sunmasını düşünürseniz en doğru tercihlerden birisi olduğunu fark edeceksiniz. Yapacağınız ayakkabı seçimlerinin her zaman doğru tercihlerden olması sizlere rahatlığı ve şıklığı sunmasına neden olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.