Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan İpli Bileklik Modelleri

26.07.2014
4.098
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan İpli Bileklik Modelleri

Genç kızların en gözde takı modellerini oluşturan ve onların bileklerinde sıkça görmekte olduğumuz bayan ipli bileklik modelleri sayesinde spor kıyafetlerinin en şık aksesuarı haline gelmiştir. Özelliğini seçilen ip veya derilerden alan bu tasarımlar farklı bir güzelliğide sergilemekten geri kalmamıştır. Çünkü ip şeklinde ve ince şeritlerden oluşan deriler olsun iplikler olsun harika bir şekilde örgü yapılarak ve uç kısımlarına ise bazen hoş aksesuar ilave edilerek sonlandırılan tarzlardan oluşmaktadır. Ayrıca bazı tasarımlara renk verilemesi amacı ile boncuklar ve boncuk çeşidi arasında yer alan nazar boncukları sayesinde de estetik görünümleri de sergilemektedir. Bunlar gibi sadece renk ve zenginlik kazandıran çeşitlerden taşlar veya el örgüleri ile de farklı ama şık ipli bileklikler hazırlamışlardır. İstenirse kendinizde kolaylıkla yapabilme imanını bulabilirsiniz. Nedeni ise zaten ip örgü şeklinde olması ve zevkiniz doğrultusunda aksesuarlar yerleştirilerek süslenmesi bir çok özellikleri taşımasına sebep olacaktır. Değişik ve renkli ipli bileklikleri yaratmak amacı ile bazen sadece tek renkten oluşan deriler kullanılmamıştır. Renk uyumunun sağlandığı ve bir çok renklerden oluşan deriler ile saç örgüsü şeklinde örülmesi ve her örgünün ayrı bir rengi yansıtması sayesinde daha rengarenk ve hoş modeller elde edilmiştir. 

Değişik figürlerden kuru kafalar her zaman genç kızların dikkatini çekmesini başarmasından dolayı bu çeşitten oluşan modellerde seçimlerde sıkça yerini almayı başarmıştır. Ama anlamlı ve bir o kadarda değerli olan tasarımlarda ise sonsuzluk sembolü, kalp şekilleri, çiçekler veya hayvan figürleri kullanılmıştır. Sizlerde birazda olsun farklılığı ve değişimi hem bileğinize yansıtmak hemde özgün bir güzelliği yakalamak adına bu tarzdan hazırlanan ipli bileklikler ile elde edebileceksiniz. Bazı modellerde ise bazen altın ayarlarıda kullanılmıştır.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Mesela düşük altın ayarları kullanılması sonucunda zarifliği bulan ve bu şekilde kusursuzca bileğinizde yer alacak olan tasarımları gördüğünüz zaman beğenmemeniz için hiç bir neden olmayacaktır. Bazıları tek sıra halinde iplikler üzerine dizilerek yapılmaya çalışılmış bazende bilekliklerin üzerine serpiştirilerek değişik modelleri sizlere sunmayı amaçlamışlardır. Böylece taşların veya farklı aksesuarların sunmuş olduğu şıklıkları daha iyi değerlendirmek amacı ile şık kıyafetlerin takısı olacak özellikler olduğunu hatırlatmak isteriz. Ayrıca her bayana hitap etmesi de değerli ve özel olmasına en büyük etken olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.