Bayan Kadife Etek Modelleri

  • 08 Aralık 2013
  • 4.928 kez görüntülendi.

Bayan eteklerinin her birinin ayrı bir şıklık ve ayrı bir güzellik taşıması neden ile ister kış olsun ister yaz her zaman hanımların tercihlerinde yer alarak modasını devam ettirmektedir. Bu yüzden her mevsim koşullarına uygun kumaş seçimlerine özen gösterilerek tasarlanmaktadır. Yaz aylarında genellikle şifon etekler veya ince kumaşlar ile hazırlanıp bayanlara sunulurken özellikle kış aylarında bayan kadife etek modelleri çok rağbet görmektedir. Çünkü kadifenin kışa uygun kumaş olmasının yanı sıra hanımları sıcacık tutması seçimlerinde yer vermelerine büyük ölçüde sebep olmaktadır. Zaten kadifelerin kendine has güzelliği ve uygulanan modeller ile muhteşem stiller hazırlanması eminim ki sizlerinde tarzlarına hitap ederek bu kadife etekleri henüz tercih etmediyseniz beğenerek giyeceksiniz. Ayrıca bazı kadifelerin parlak olması ve ayrı bir hoşluğu üzerine taşıması ilginizi çekmeye değecektir. Diğer eteklere uygulanan modellerden hiç bir şekilde geri kalmadan tasarlanması sayesinde aradığınız ve üzerinize çok yakıştırdığınız modelleri elde edeceksiniz. Yani ister etek kesimlerinde kloş veya dar kesimler olduğu gibi pileler ile zenginleştirilerek farklı stillerde hazırlamayı ihmal etmediklerinden dolayı her modeli ve tarzı bulabileceksiniz. Geçen sezonlarda en çok beğenilen etek modelinden olan ve hanımların favori denilecek kadar sıkça seçilen kadife eteklerden basene kadar dar kesim uygulan ve basenden itibaren pileler uygulanarak ayrı bir hoşluk yaratan modeller bu sezonda da tasarlanmış ve eksiksiz bir şekilde sunulmuştur.

Dar kesimlerde ise hanımların rahat hareket etmelerini sağlaması açısından ise zarif görünümlü yırtmaçlar ile karşılaşacağınız gibi derin yırtmaçlarda kullanılmıştır. Ama yırtmaçsız yapılan ve dar kesimli eteklerde oldukça fazla rağbet görmektedir.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Günlük etek ihtiyacınızı rahat bir şekilde bu kadife etekler ile karşılayacağınız gibi önem verdiğiniz ve farklı bir şıklıkta görünmek istediğiniz özel günlere özel kadife etekler de unutulmadan hazırlanmıştır. Renk yönünden kış olması dolayısı ile koyu renklere ağırlık verilerek tasarlandığı gibi farklı ama ayrıcalıklı modelleri içeren kadife etekler de ilginizi çekecektir. Mesela son dönemlerin en çok tercih edilen rengi fuşya bu kadifeler ile kullanılarak mükemmelliği sağlamaktadır. Dar eteklere yaptığınız ve aksesuar olarak kemer ile tamamladığınız stilleri ve kombinleri de bunlara aynı şekilde uygulayarak daha hoş kombinler elde edebileceksiniz. Ayrıca kadifelerin yumuşak kumaş olması hanımlara rahatlığı sunacağı için mutlaka sizler de denemeli ve farklı bir imaj sergileyebilirsiniz.