Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Kadife Pantolon Modelleri

15.01.2014
3.814
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Kadife Pantolon Modelleri

Kış aylarına en özel kumaşlardan olan kadifeler ile hanımlar için birbirinden şık kıyafetler elde edilmektedir. Ayrıca bayan pantolonlarının kış sezonunda oldukça ve fazlaca tercih edilmesinden dolayı artık pantolonları bayan kadife pantolon modelleri ile görmeniz sağlanmıştır. Çünkü kadifelerin kumaş özelliklerinden birisi de sıcak hissettirmesi olduğu için en doğru seçimlerden birisi olmuştur. Bu nedenle tasarlanan her kadife pantolon değişik renkler ile elde edilerek mükemmel şekilde sizlere sunulmasına özen gösterilmiştir. Ayrıca hem spor pantolon olarak giyebileceğiniz gibi ağır görünümler kazandırılarak yapılan modelleri de bulma olanağına sahip olacaksınız. Her bayanın renk zevki ve giyim tarzının değişiklik yaratacağı için ister koyu renkler ile ister açık tonlar ile dilediğiniz ve kendinize yakıştırdığınız kadife pantolonlar ile farklı görünmenin formülünü bulacaksınız. Üzerine ise çok hoş bayan gömlekleri, bluzları, kazakları rahatlık içerisinde kombin yapabileceğiniz için asla abes bir görünüm sergilememenin rahatlığını yaşayacaksınız. Sizler daha muhteşem ve kusursuz görünmek adına şık bayan kemerleri ile tamamlarsanız muhteşemliği de yanında bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca bazı modeller kendi kumaşından kemer ile yapılarak uç kısımlarına saçak şekli verilmiş ve böylece gösterişli farklı tasarımlar ortaya çıkmıştır. Bunların yanı sıra ise zımbaları da unutmamak gerekir. Nedeni ise renkli zımbalar bu pantolonların üzerine kusursuz ilave edilerek bazen ceplere bazen de farklı kısımlara yerleştirilerek en başarılı pantolon modelleri olmayı başarmışlardır. Bir de kadifelerin çeşit çeşit olduğunu düşünürseniz sizler de gördüğünüz zaman asla vazgeçemeyeceğiniz pantolonlarınızdan birisi haline gelecektir. Mesela kadife çeşitlerinden fitilli kadifeler sizleri daha mükemmel saracağından dolayı üzeriniz de hiç bir şekilde potluk yapmadan fit görünümleri sizlere kazandıracaktır.

Çünkü bu tarzlar dar kesimli pantolon şeklinde görüneceğinden dolayı hem kullanımı rahat olacak hem de görünüm açısından kendini daha iyi sergileyecektir. Bazıları ise hafif desen uygulanmış şekilde dizayn edilmiştir. Hiç şüphesiz ki dar kesimli pantolonlar hazırlandığından dolayı geniş kesimleri de kullanmayı ihmal etmişlerdir. Çünkü her modeli her şekli vererek hanımlara her zaman ve her yerde giymeleri için tercih yapma imkanını sunmayı amaçlamışlardır. Ayrıca pantolonların paçaların da asla modasını kaybetmeyen İspanyol paçalar, çan şekli görünümü verilerek hazırlanan gibi farklı pantolon modelleri ile karşılaşmanız sağlanmaktadır. Kış ayların da olduğu gibi bahara özel olmakla beraber yaz aylarında da üzeriniz de giyme özgürlüğünü sağlayan bu modelleri kaçırmayınız. Yani kısacası her sezon ve her mevsim zevkle giyebilme şansını bu pantolonlar ile yakalayabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.