Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Kumaş Ceket Modelleri

14.02.2014
4.920
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Kumaş Ceket Modelleri

Her mevsim üzrimizden hiç eksik etmediğimiz giyimlerimizden birisi de tahmin edeceğiniz gibi ceketlerdir. Özellikle hanımlar tarafından sıkça ceketlerin tercih edilmesinin sebeplerinden birisi de bu ceketleri hem ihtiyaç olarak seçmeleri hem de aksesuar amaçlı kıyafetlerine renk katması amacını taşımasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenlerden dolayı da her mevsime uyum sağlayan ve kumaşları bu sezona özgü olan bayan kumaş ceket modellerinin hiç bir zaman için modasını kaybetmemesine sebep olmuştur. Zaten bayan ceketi olarak düşündüğünüz zaman bunların ya desenler ile tamamlandığını yada aksesuarlar ile zenginleştirilerek dikkat çektiğini fark etmişsinizdir. Bu yüzden de mesela özel günleriniz de biraz daha ağır görünümlü ve kendini gösteren kombinler yaratacağınızdan dolayı bu günlere özel hazırlanan ceketlerden yana tercih yapmalısınız. Yani abiye kumaş ceketlere yer verildiği gibi spor tarzı olsun günlük kullanım amaçlı olsun muhakkak ki her güne özel bir bayan ceketi ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Mesela spor tarzı denilince ilk önce kotlar ile hazırlanan kombinler akla gelir. O zaman sizler kısa veya mini ceket modellerinden yararlanabileceksiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ama son dönemler de uzunca yapılan modeller de özellikle genç kesimlerden oluşan bayanların ilgilerini çekmesinden dolayı seçimlerde yer verilmesini sağlamıştır. Ayrıca kış sezonunu ele alırsanız genel de bu ceketlerin üzerine kaşe şeklinde küçük desenler yapılmış ve giyeceğiniz etekler veya pantolonlar ile ahengi yakalamasına olanak verilmiştir. Çünkü desenli olmasından dolayı tercih edeceğiniz diğer kıyafetler ile renk uyumunu yakalamanız daha kolay olacaktır. Ama tek renk ile tasarlanan ve sadece bir renge özel şıklığı yakalamak için farklı renklerden oluşan tonlamalar sayesinde muhteşemlikler de gözden kaçmamaktadır.

Ama siz siz olun özellikle kış ayların da siyah renklere yoğunlaşmayınız. Nedeni ise bu siyah renk ile şıklığı elde etmeniz daha pratik olduğu kadar diğer renkler ile de farklı güzellikler kazanacağınızı akılınızdan çıkarmadan seçim yapmanız yararınıza olacaktır. Çünkü siyah renk artık kışa özel bir renk olarak düşünülüşe de kendinize renk katmak ve daha hoş görünümleri üzerinize yansıtmak amacı ile değişimi yaratmanız gerekmektedir. Yaka kısımları ise dik yakalar, hakim yakalar, kruvaze yakalar ve hatta geniş yaklar şeklinde düşünülmüştür. Ayrıca sıfır yakalar yani sıfır yaka olarak düşünürseniz sadece düğmeler kullanılarak elde edilmiştir. Artık bu ceketlerin üzerine veya boynunuza takacağınız bir fular kombinleri nasıl değiştireceğini fark etmenize neden olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.