Bayan Nubuk Çizme Modelleri

  • 15 Kasım 2014
  • 3.971 kez görüntülendi.

Özellikle kış aylarında hanımlar ayakkabı modellerinde  bir çok farklılıkları görmektedirler. Bunlar arasında yer alan çizme tasarımlarını bazen deriler ile hazırlanan bazende süet olmakla beraber bu tasarımlara değişikliği yaratan bayan nubuk çizme modelleri ile karşı karşıya gelmektedirler. Bu nubuk çizmelerin özellik bakımından farklılığını ise sizlerin ayaklarınızı saracak olması ve bu sayede de zarifliği de bulabilme şansını yakalamanız olacaktır. Stil açısından ise ise diz üstü olarak göreceğiniz gibi uzun nubuk çizmelerden oluştuğunu da görünce fark edeceksiniz. Ayrıca süete yakın görünümlerden oluşması sayesinde de rahatlığı hissetmeniz kaçınılmaz olacaktır. Her sezonda muhakkak topuklar kullanılması ve bu tarzların şıklığı kolay hale gelmesi sebebi ile nubuk çizmelerde hoş şıklıklar kendiliğinden kendini yansıtacaktır. Bazı tasarımlarda ise adeta çorap çizme tarzını da yansıtması sayesinde de özellikle abiye kıyafetlerde de bu görünümü göreceksiniz. Farklı tasarım olarak ise iki farklı stilde kullanmanız amacı ile de katlanabilir bir özelliğe sahip şekilde dizayn edilmiştir. Mesela iç kısmı tüyler olsun kürkler ile kaplanmış şekilde tamamlanan modelleri dış kısma katlarsanız sizlere yarım çizme görünümü kazandırmanız sayesinde de hoş bir güzelliğide yansıtmış olacaksınız. Ayrıca şıklığı temsil edebilecek niteliklerde oluşanlarda üzeri taşlar olsun zımbalar olsun bu şekilde süslenen ve aksesuarlar ile zenginlikler kazandırılan nubuk çizmeleri de seçebileceksiniz.

Başka bir şıklığı sergilemeyi başaran tasarımlarda ise kullanılan kürkler veya tüyleri bu nubuk çizmelerin kış kısmına muntazam şekilde süslemek amacı iel kullanılmaya çalışılmıştır. Örneğin renk tonu olarak mor rengin yansıtmış olduğu mükemmellik sayesinde de sizlerin de beğeneceği ve zevkinize hitap eden modeller ile tercih edebileceksiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bazılarında ise değişikliği vermesi amacı ile hem nubuk hem de deriler de kullanılmaya çalışılmak istenmiştir. Böylece en zengin şıklığı sunacağı gibi iki farklı tasarımı da sunmayı başaran tasarım haline gelmiştir. Ayrıca deri haricin de kullanılan vizonlar da gayet zevklere hitap eden tasarımların oluşmasına imkan tanımıştır. Parlak şekilde yapılan ve desenlerden yılan derisi deseni de kusursuz şekilde görünmesini sağlamıştır. Gösterişli ve biraz daha abiye stilini oluşturan modellerinde yine sizleri eksiksiz olarak tamamlayacağından emin olabileceksiniz. Süslemek için ise zımbalar ve ip bağcıklar da oldukça fazla şekilde çizmelere dizayn edilmiştir.