Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Penye Etek Modelleri

15.07.2015
3.624
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Penye Etek Modelleri

Artık yaz geldi Hanımlar bayan kadın giyim modellerinde tercihlerde kendilerini rahatlığı hissettirebilecek tasarımlara yönelmektedir. Özellikle yaz sezonu gelince etekler ön planda görülür. Ama rahatlık ve şıklık arayanların seçimlerin de penyeler ile oluşan tasarımlarda eteklerin mükemmel kesimleri ve değişik tarzlarının olması sebebi ile herkese hitap etmeyi başarmıştır. Genelde kesimler dar ve uzun stil de yapılmış. Ayrıca uygulanan derin yırtmaçlar sayesinde sizlerin daha kullanışlı olması amaçlanmıştır. Eğer zarifliği bu penye eteklerde bulmak isterseniz ince çizgiler ile uygulananlar desenler mükemmelliği ile zevkinize hitap edecektir. Dökümlü modellerde kesim açısından geniş ve pileler ile zenginleştirilmiştir. Böylece uzun ve geniş olmakta ve ince pilelerin kullanılması sayesinde dökümlü hale gelmiştir. Yüksel bel etekler geçen sezonlarda bayağı hanımların en çok beğendiği stilleri ve imajlarına yakın gördüğü modelleri oluşturmakta idi. Şimdi ise yine bu yüksel beller penye ile dizayn edilmiş. Aynı şekilde düşük bellerde penyeler ile harika stillerin sizler ile buluşmasına olanak vermiştir. Örneğin yırtmaçlar yan kısımlara ve eteklerin arka ve ön bölümlerine yapılmış. Ama son trendlerde asimetrik kesimlerin dizaynı kusursuz dahil edilmiştir.

Bilinen stillerde genelde ön kısımlar arka olmak üzere eteklerin arka detayı uzun olarak kesimler ile sonlandırılmış. Ama asimetrik kesimlerde bu şekil klasik olarak biraz yorumlandığından dolayı bazen de eteğin yan kısımları kısa oluşmakta ve diğer bölümleri ayak hizasına doğru gelecek şekilde yapılmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Mini penye eteklerde dar şekilde hazırlanmış. Böylece üzerinizde potluk oluşmadan ve gayet kusursuzluğu yansıtması muhteşem etekler ile sizleri buluşturmuştur. Minilerde de kloş ve dar tarzında göreceksiniz. Ama farklılık kazandırılan yeni stillerde sizlerin seçeneklerine renk verecektir. İkili olarak gözlere yansıyan da ise iç kısımlara mini şeklinde olmakta ve üzeri uzun olarak tamamlanmaktadır. İşte size hem farklı hem de modern bir imaj. Bu örnekleri daha çok çoğaltabiliriz ve hanımlara yeniliklerle son modayı üzerinde görmelerine olanak sağlamış oluruz. Balon eteklerde ise uç kısımlarına doğru dar kesim uygulanmış ve adeta balon etek stilini yeni sezona özgü uygulanmış. Yani kısacası bu penye etekler ile doğru tercihleri yapabileceğiniz gibi sizlerin de yaz günlerin de ideal ve günlük kullanılabilecek tarzda karşınıza gelecektir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.