Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Saten Elbise Modelleri

09.02.2014
4.244
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Saten Elbise Modelleri

En değerli kumaşlar arasında önemli bir yere sahip olmayı başaran saten kumaşlar hemen hemen hanımların bütün kıyafetlerinde kullanılmasına olanak sağlamıştır. Mesela bayan gömlekleri, etekleri elbiseler ve hatta bayan pantolonlarında sıkça seçilmesinden dolayı her zaman onların şık görünmelerine vesile olmuştur. Ayrıca bilindiği gibi satenlerin parlak olarak kendilerini gözlere hitap etmesi sebebi ile de en ağır kıyafetler elde edilmesi kaçınılmaz olmaktadır. Bu yüzden de özellikle şık abiye elbiseleri olduğu gibi genellikle gelinlikler de, nişanlıklarda yani özel günlerin adeta en seçkin kumaşları haline gelmektedir. Abiye elbiselerine bir göz atarsanız son modalardan oluşan katologlar da bayan saten elbise modellerini fazlaca tasarlandığını ve hanımların üzerine ayrıcalıklı kıyafetler olmasından dolayı onları en gösterişli ve göz kamaştıran güzellikler içerisinde görünmelerini sağlamıştır. Renklerden ise siyah her zaman ağır görünüm kazandırdığı gibi kendine has bir şıklığı olması sayesinde hanımların en favori elbiselerini oluşturmaktadır. Ama biraz daha açık tonlardan arzu ettiğiniz zaman mesela sütlü kahve tonları bu saten kumaşlara dizayn edildiği zaman farklı bir güzellik meydana gelmiştir.

Ayrıca bir de bu elbiselerin üzerine muntazam şekilde taş işlemler veya farklı işlemeler ilave edilmesi sonucunda herkesin beğendiği ve kıskandıran bir güzellik içerisinde kendinizi buluvereceksiniz. Şimdi ise tasarımcıların yaptığı kesimler dikkatinizi çekti ise örneğin asimetrik kesimlerden oluşan ve bu sayede farklılığını kanıtlayan eşsiz şıklıklardan oluşmasına neden olmuştur. Bu tarzlar önü kısa ve arkası uzun şekilde yapılmış ve bazı modeller de ise elbiselerin üzerine geometrik şekiller kullanılarak en gözde ve çekici modellerden olması amaçlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Eğer boydan yani tek parça şeklinde elbiselerden yana tercih yapmayacaksınız ikili olan yani döpiyes takımlar da kendine özgü bir hoşluk içermesi sonucunda bu modeller ile zarifliği elde edebileceksiniz. Zaten gece elbiselerin özel olması adına modeller genellikle işlemeler ile sonlandırılmaktadır. Bu işlemeleri ya bir aksesuar ile zenginleştirmekteler yada taşlar boncuklar veya pullar ile parlaklıklar sağlanmaktadır. Ama dekolte stilinde hazırlananların çok şık olduğunu hiç kümse göz ardı edemez. Çünkü bu dekolteler zaten göz alıcı olmak ile beraber bazılarına hafif kuyruklar eklenerek mükemmellik kazandırmayı başarmışlardır. Ayrıca bayanların özel günleri dışında yer alan günlük hayatlarında ise onların hem tarzlarına hem de zevklerine hitap ederek gönüllerince giyinmelerini sağlayacak modeller de kusursuz bir şekilde hazırlanmıştır. Bu sayede de hem günlük yaşamınızda hem de özel günlerinizde sizlerin her zaman farklılık içerisinde gösterecek ve üzerinize estetik güzellikler kazandıracak modellerden tercih etmek için tereddüt etmeyiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.