Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Spor Çanta Modelleri

12.07.2015
3.695
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Spor Çanta Modelleri

İşte sizlere hem zevkinize hem de bazen aradığınız çanta modelleri bulabilme şansınız olacak. Hemen hemen her bayan aksesuar olarak çanta tarzına yönelmesinden dolayı bu bayan spor çanta modelleri aranılan tarzları oluşturabilir. Sadece spor çantalarını günlük tarzında düşünmemek lazım. Çünkü bazen sportif faaliyetlerinizde ve spor malzemelerini kendi adınıza temin edebilmek için bu şekilde hazırlanan çantalarda tasarlanmıştır. Yani iki farklı yönde seçebileceksiniz. Kumaş tasarımlar her bayanın beğendiği bir modeli oluşturmakta. Bazen rengarenk desenli olabilmekte bazen de kot kumaşlar ile oldukça çok şık olarak sizlere sunulmaktadır. Kot spor çantalar herkes gibi benim de favorim. Çünkü hemen hemen gün içerisinde kıyafetlerimizi spor tarzında seçtiğimiz için en güzel çantada bunlar olacaktır. Ama rugan kullanılan ve yine herkese hitap etmeyi başaranlarda var. Ayrıca artık hanımlar gayet çok hoş ve güzel spor çantaları yaratmakta. Mesela evlerimizde bulunan eski kotları olsun veya yine artık kumaşları çok mükemmel şekilde çantaya dönüştürebilir ve en şık spor çantayı adeta kendi eseriniz gibi dizayn edebilir ve aksesuar ile süsleyebilirsiniz. Örneğin örgü danteller ve el işleri dahil edebilecek veya bir çok boncuklar başta olmak üzere taşlar ilave etme imkanınız olacak.

Sade isterseniz desenli kumaşlar veya tek renk kumaşlar ile yapabilirsiniz. Ama yama şeklinde yani bir çok farklı kumaşların düzenli olarak birleştirilmesi ile tasarımı oluşturabilirsiniz. Bu sezonda büyük ebatlar ve omuz çanta şeklinde tasarımların hanımların rahat şekilde kullanmaları sayesinde genelde yaz ayların da seçilmeye devam edilmekte.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Zımbaları da farklı büyüklükte çanta üzerine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca değişikliği yaratma adına küçük veya büyük zımbalar fark etmeksizin şekiller ve figürleri oluşturabilirsiniz. Örneğin çiçek gibi gözlere hoş gelen motifleri yapabilme olanağınız olacak. Süet, deriler ile çanta kenarlarına püsküller, saçakları ekleyebileceksiniz. Uzun saçaklar ise değişik bir tarzın yansımasına sebep olmuştur. Kayış askılar da zevkinize hitap eden deri kayışlar ve kumaş askılardan temin edebilirsiniz. Ayrıca portföy, küçük cüzdan ile takımı oluşturmak için ikili set kullanmanız açısından seçebilirsiniz. Çünkü böylece çantayı ve cüzdanı aynı tarzda ve bir arada bulundurma fırsatını yakalayabilirsiniz. Postacı stili de oldukça yeni sezonda trend olmasından dolayı çift kayışlar ve büyükçe en ideal spor çantayı oluşturacak.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.