Bayan Uzun Kolye Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Uzun Kolye Modelleri

Her kıyafetlerin en şık takısı haline gelen bayan uzun kolyeleri sizlerinde en çok tercih tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Bayanlar spor veya klasik tarzlar da kıyafet seçim yaptıklarında onları daha şık gösteren bir takı yok gibidir. Çünkü tasarlanan kolyelerin şıklığından öte hanımların üzerinde daha zarif bir görünüm kazanmaları nedeni ile en çok yapılan tercihler arasında olmasına olanak vermiştir.  Ayrıca abiye stillerinde de uyumlu bir şekilde kendini kanıtlaması ve sergilemesi nedenler arasında yer almaktadır.  Model çeşitleri oldukça zengin katologlardan oluşmuş ve sizlerin aklına gelebilecek altınlar , gümüşler , fantaziler ve hatta taşlar , pırlantalarla da harikalar yaratmışlardır. Tabii boncuklar da unutulmamış ve uzun kolyeler de başarılı bir şekilde işlenmiştir.  Hiç bir şekilde düşünmek için zaman tanımayan bu modeller sizlerin olduğu kadar kıyafetlerinize de hitap edeceği için kararsızlığa bir son vererek  denemenizde fayda var. Çünkü gördüğünüz zaman bizlere hak vererek takılar da aranılan bütün özellikleri bu kolyede bulmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Bayanlar mutlaka kendilerini kusursuz tamamlamak adına mutlaka küçük veya büyükte olsa bir takı ile kombinlerini tamamlamaktadırlar. Sizler de en hoşunu ve şık modeli ile tamamlamak istemez misiniz ? O zaman düşünmeden takılar konusunda yapacağınız tek tercih bayan uzun kolye modelleri olmalıdır. Farkı yaşamak için farkı yaratmanız gerekmektedir.  Bu nedenle de  sizlerin zevkine hitap edecek bir modeli elde ederek hem estetik bir güzelliğe kavuşmuş olacaksınız hem de zerafeti üzerinize yansıtacaksınız. Biraz değişiklik yaratmak için bu kolye modellerine bir göz atmanın tam zamanı…

Beyaz incili bayan uzun kolye modeli

Büyük ve yuvarlak inci taneleri ile süslenen ve her inci tanesinin arasına düzenli bir şekilde çiçek motifleri ile tamamlanan bu uzun kolye gözlere hitap ettiği için tercihte geç kalmayınız. Altın zinciri ile de kibar görünüm kazanarak ayrı bir güzellik sergilemektedir. Açık renkler de olması nedeni ile de her kıyafetinizi uyumlu bir şekilde tamamlayarak sizlerinde zariflik içerisinde görünmenize yardımcı olacaktır.

Boncuklu bayan uzun kolye modeli

Otantik olması için deniz kabukları büyük bir işçilik ile işlenerek mükemmel olarak zevkli hanımlar için tasarlanmıştır. Deniz kabukları arasına ise mavi renkte boncuklar ilave edilmiştir. Ayrıca kahverengi boncuklar da eklenerek başarılı bir uzun kolye modeli olmayı hak etmiştir. Kısacası ayrıcalıklı olması nedeni ile kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacaktır.

Figürlü bayan uzun kolye modeli

Sarı altın ile yapılarak modelin daha çok dikkat etmesi amaçlanmıştır. Ayrıca sarı zincirlere ilave edilen farklı hayvan figürleri sayesinde de farklı bir  model yaratılmıştır. Kolyenin aralarına da yine sarı altından yapılan çiçek modelleri çok hoş bir şekilde dizayn edilerek gözle fark edilir bir güzellikte olmasına çalışılmıştır.  Bir çok figürler kullanıldığından dolayı zengin model olarak sizlerin zevklerine sunulmuştur.

Güllü bayan uzun kolye modeli

 

Limon sarısı çiçekleri ve incileri ile muhteşemliği yakalayan bu model harikalar yaratmıştır. Ayrıca çiçeklerin ve incilerin hoş bir şekilde birleşmeleri için de büyük sarı halkalar kullanılmıştır. Kısacası kolye de aradığınız her özelliği bu kolyede bulabileceksiniz. Bir de üzerinizde oluşan değişimi fark edince kararınızın ve kolye seçiminizin doğru olduğunu göreceksiniz.

 

Kalplerden oluşan bayan uzun kolye modeli

Eşlere verebilecek kolyelerden birisidir. Bu kolyeyi özel günleriniz de veya sürpriz hediye vermek amacı ile tercih edebilirsiniz.  Sadece kalplerden oluşmaktadır. Ayrıca altından yapılan sarı kalpler dışında diğer kalpler pırlanta taşları ile donatılarak muhteşem görüntüsüne şıklık katmasını sağlamıştır. Modeli ile kendini kanıtlayarak eşlerinize olan ve verdiğiniz değerin adeta bir ispatı olacaktır.

Melekli bayan uzun kolye modeli

Sizler de takılar da farklı bir tasarımdan yana iseniz işte bu kolye sizleri anlatacak bir model olmaktadır.  Uzun zincirinin ucunda gözlere verdiği güzellik içerisinde mükemmelliği sizlerin zevklerine sunacaktır. Zaten yapılan melek figürü hanımların en çok tercih ettiği figürlerden olması nedeni  ile  her bayana hitap etmeyi başarmıştır. Renkli taşlar ve yeşil boncuğu sayesinde de sizler de tercihinizi bu modelden yana kullanacaksınız.

Püsküllü bayan uzun kolye modeli

Altından yapılmıştır. Modelinde iki ıra halinde zincirin boğumlu bir şekilde birbirine dolanarak meydana gelmesi farklı bir model oluşmasına neden olmaktadır. Sadeliğine güzellik katmak amacı ile de kolyenin uç kısmına yine sarı zincirler eşliğinde püsküller şeklinde tamamlanmıştır. Kısacası zarifliğinin yanında çok şık görünümlü model olmaktadır.

Renkli nazar boncuklu bayan uzun kolye modeli

Hangi takı olursa olsun kesinlikle mutlaka bir tane de olsa nazar boncuklu bir model karşınıza çıkar . Bu uzun kolyede de nazar boncuklarının o eşsiz güzelliği mükemmel şekilde bu modele dizayn edilmiştir.  Kolye ucuna büyük nazar boncuğu yerleştirilerek saçak olması için farklı renkte nazar boncukları zincirler ile ilave edilmiştir.  Altından yapılması da farklılık katmasına olanak vermektedir.

Taşlı kalpli bayan uzun kolye modeli

Sizlere muhteşemliği sunacak olan bu kolye dikkatinizi çekecektir. Nedeni ise  büyük kalbi oluşturmak için küçük kalpler kullanılmış ve kullanılan kalpler ile birlikte sizlerinde kalbinin güzelliği yansıtılmaya çalışılmıştır. Kalbin ortasına ise büyük yeşil taş ile süsleme yılarak küçük pırlantalar da ilave edilmiştir. Kısacası gösterişli olmasının yanı sıra ağır görünümlü bir uzun kolye modeli olarak sunulmuştur. Böyle bir güzelliği takarak muhteşemliği yakalayabilirsiniz.

Zincirli bayan uzun kolye modeli

Belirli büyüklükte üç zincirle oluşarak boynunuzda yer alacaktır.  Zarif zincirler ile yapılarak yine aynı şekilde zarifliği yansıtan yaprak şeklinde modeller ilave edilmiştir. Üç katlı olması zengin görünüm kazandıracak ve bu da sizlerin zerafeti üzerinize yansıtmasına neden  olacaktır. Her türlü kıyafetler ile rahatlık tercih edebileceksiniz. Bu açıdan düşünürseniz  bu uzun kolye çok amaçlı kullanmanızı sağlayacak ve bu nedenle de en çok takmak isteyeceğiniz kolye haline gelecektir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ