Kadın, Kadınlar Sitesi

Bebetto Bebek Pijama Takımı Modelleri

14.11.2014
2.358
Sponsorlu Bağlantılar
Bebetto Bebek Pijama Takımı Modelleri

Bebeklerin değerini ve onlar için tercih edilebilecek bebek çocuk giyim modellerini en iyi anneler bilmektedir. Bu nedenle de her giyim olsun kıyafet olsun ilk olarak seçkin markalar aranıldığı gibi onlara da kaliteyi ve rahatlığı sağlayacak özelliklerden olmasına özen gösterilir. İşte bebekleriniz için en doğru kararı oluşturacak marka haline gelen bebetto ile onlar için en hoş ve en kaliteli pijama takımlarını artık seçebileceksiniz. Çünkü hazırlanan her bebetto bebek pijama takımı modellerinde hem sizlerin aradığı özellikleri sunduğu gibi bebekler içinde onlar adına en ideal pijamaları sunmayı başarmaktadır. Bu sebepten dolayı da hem erkek bebekler için hem de kız bebeklere çok hoş modelleri yaratmayı başarmıştır. Ayrıca annelerin bebekleri için en ideal görmüş oldukları pijama takımları olarak ayaklı pijamalar özellikle kış aylarında çokça seçilmektedir. Çünkü bunların ayaklı yapılması sayesinde de hem onlar adına hem de modelin sunduğu özellikler ile mükemmel tasarımlardan oluşmaktadır. Ayrıca bebeklerin her kıyafetinde muhakkak desenler olmakla beraber bir çok resim desenler sıkça kullanılmaktadır.

Bu nedenle de bebetto marka da bu şıklıklardan geri kalmamak ve modellere hoş güzellikleri yansıtmak amacı ile bazen hayvan figürleri resimleri kullanılmış bazen de hoşluk verebilecek niteliklerde desenlerden faydalanmıştır. En çok seçilen renk olarak ise beyaz rengi göreceksiniz. Bu beyaz rengin üzerine ise şık şekilde desenler veya süslemeler de yapmaktan geri kalmadan tasarımların bu şekilde dizaynlanmasına olanak sağlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca ikili takımlar da değişikliği uygulamak için ise pijamaların alt kısımlarına farklı detaylar uygulanmaya çalışılmıştır. Mesela genellikle kız bebekler için değişikliği oluşturması için pijamaların alt kısmını oluşturan kısımlarına ince lastiklerden veya kumaşların büzgü şeklinde yapılmasından dolayı fırfırlar yapılmıştır. Renkler ise kusursuz kullanılması soncunda rahatlıkla seçmeyi düşündüğünüz bu özel pijamaları bebetto farkı sayesinde de bebeklerinize tercih edebileceksiniz. En büyük farklılığı desenlerin oluşturmasından dolayı renk renk çizgi desenler ,çiçeklerden oluşan desenler gibi onlar için en doğru seçimlerden olmasına öncelik verildiğini göreceksiniz.  Örneğin erkek bebekler için çizgi desenler kullanılmış olmakla beraber kız bebeklerin ise çiçekler kullanılması düşünülmüştür. Böylece hem desenler kusursuz şekilde dizayn edildiği gibi seçilecek olan bebekler içinde doğru bir karar haline gelecektir. Bunların yanı sıra pamuklu kumaşlar kullanılması neticesinde ise sağlık açısından da doğru seçimlerden oluşmasına imkan yaratacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.