Kadın, Kadınlar Sitesi

Burberry Çocuk Mont Modelleri

02.10.2014
5.786
Sponsorlu Bağlantılar
Burberry Çocuk Mont Modelleri

Her çocuğa hitap etmesi amacıyla değişik tasarımları sunmayı başaran burberry markası kışa özel çocuk giyimleri sayesinde başarısını bir kat daha arttırmayı başarmaktadır. Özellikle kız çocukları tasarımlarında artık trençkot şeklinde hazırlanan ve kız çocuklarınızı bu soğuk havalarda sıcacık saracak olan burberry çocuk mont modelleri bulacaksınız. Çünkü bayanlarında kış ve bahar sezonlarında tercihlerinde oldukça fazla bu trençkotlara yer vermesi dolayısı ile aynı şıklığı sizlerin kız çocuklarınızda görmeniz amacı ile burberry markası tarafından hazırlanmak istenmiştir. Ayrıca erkek veya kız çocuklarınıza özel tasarımlarda ikili şekilde dizayn edilen çocuk montlarıda anneler tarafından ilgi görmekte ve onlar adına en doğru tercih olarak seçilmektedir. Çünkü iç kısmı tüylerle kaplanan ve kapşonuda dahil olmak üzere bu tüyler veya kürkler ile tamamlanan montlar ebeveynler için ideal modelleri oluşturmaktadır. Kısacası her iki tasarımda yani kız veya erkek çocuk fark etmeksizin aynı özenle hazırlanmak istenmiştir. Sadece her iki modeldede sadece renk değişikliği görecek ve sadece çocuğunuza özel modeli seçim yapacaksınız. Ayrıca tek renkten oluşan tasarımlarda krem, sütlü kahve tonları seçildiği gibi herkesin oldukça öncelik tanıdığı siyah renkte mükemmelliğini ve şıklığını koruyacak özelliklerde bu modellerde kullanılmıştır.

Zaten desenler olmazsa olmaz olacağından dolayı çizgi desenlerin fazlaca kullanılması sayesinde çocuklarında rengarenk giyinmelerine vesile olmuştur. Çünkü yapılan çizgilerin her rengi kapsadığı gibi bazen ince çizgiler bazende kalın çizgilerin sergilediği şerit görünümü ile tamamlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca burberry çocuk montlarının dış kısmı desenlendiği gibi iç kısmına da hoş desenler ayı şekilde dizayn edilmiştir. Böylece kusursuzluğu ve şıklığı yakaladığı gibi biraz da spor tarzının oluşmasına yardımcı olmuştur. Çünkü ek olarak yan kısımlarına yapılan büyük veya küçük cepler ile onlara kolaylığın yanı sıra sportif görünmelerine de yardımcı olacaktır. Ayrıca bebeklere de özel tasarımlar yapılmış ve onlar için en ideal mont olma özelliği taşıyan modeller sunmayı başarmıştır. Nedeni ise bu tasarımların çocuklara özgü de olsa farklı yaş grubunda bulunan çocuklara da yarı ayrı hitap etmesi gerekmektedir. Kısacası her yaşa ve her çocuğa özel hazırlanan burberry çocuk montları ile çocuklaırnız da rahat bir kış sezonu yaşayacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.