Kadın, Kadınlar Sitesi

Çocuk Şort Tulum Modelleri

22.06.2014
5.216
Sponsorlu Bağlantılar
Çocuk Şort Tulum Modelleri

Özellikle bebekler için yaz dönemlerinde anneler tarafından onlar adına en çok tercih edilen bebek çocuk giyim modellerinde çocuk şort tulum modellerine öncelik tanınmak istenmektedir. Çünkü bunların hem şort hemde tulum olmasından dolayı daha kolay kullanım sağlayacağı gibi rahatlığıda beraberinde sunması öncelik tanınmasına neden olmaktadır. Bu sebeplede hem el örgüsü çocuk şort tulum modellerini bulabileceğiniz gibi kumaşlar ile hazırlanan hoş tasarımlar ile de karşılaşabileceksiniz. Ama bazı hanımlar bu modellere ufak değişiklikler uygulamalarından dolayı şık olmasınada olanak verilmektedir. Mesela hem el örgüsü şeklinde işlenen hemde ya bu şort tulumların üst kısımlarına yada şortunu kumaş ile tamamlamaları sonucunda harika modelleride yaratmayı başarmaktadırlar. Ayrıca bunların çocuklara özel olması neticesinde yapılan desenler veya ilave edilen aksesuarlarda hoşluk içinde ilave edilmektedir. Mesela desenlerden en çok kullanılanlar hayvan resimlerinden oluşan veya çizgi film karakterlerinin resimlenmesi sonucunda elde edilmeye çalışılmaktadır. Kullanım amacı ile kolaylık sağlaması sebebi ile şortların uç kısımlarına büzgüler yapılmaktadır. Böylece gözlerede hoşluk kazandırılarak ve modele güzellik kazandırması ilgileri üzerine yoğunlaşmasına neden olmaktadır. Üzeri ise genel olarak askılardan tamamlanmaya çalışılmaktadır. Bu askılar adeta bahçıvan pantolon şeklinde uygulanmak istenmiştir.

Biraz daha büyük çocuklar için onların tarzlarına uygun olması amacı ile desenlere olduğu kadar kesimlerede değişimler yapılmıştır. Çünkü çocuklar ilk gördükleri anda ilgilerini çeken kıyafetlere yoğunlaşmaları sebebi ile ilk önceliği gösterişe ve mükemmelliğe tanınmasına bu sayede özen gösterilmektedir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca aksesuar amaçlı olduğu kadar çocuklarında rahat edebilecekleri stilleri sunma adına kuşak bağlamalar veya kemerler eklenmiştir. Bu sayede de daha gözde tasarımları yaratmaları sonucunda hem çocukların gönüllerini kazandıkları gibi annelerin de beğenecekleri tarzları kolaylıkla elde etmektedirler.

Ayrıca bu şort tulumların iç kısmına çocuklara özgü hazırlanan ve sezona uyum sağlayan tişörtler, badiler gibi çocuk kıyafetleri ile tamamlama şansını da eliniz de bulundurma imkanını elde edeceksiniz. Kumaş seçimleri ise ketenlerden, kotlardan ve sezona özel her çeşit kumaşlar ile hazırlamayı başarmışlardır. Daha gözde modeller elde edebilmek amacı ile ise zımbalar taşlar, boncuklar ve kurdeleler sıkça tercih edilerek bu modellere eksiksiz şekilde ilave edilmeye çalışılmıştır. Çocuğunuz ister bebek aylarında olsun biraz büyük yaşlarda olsun muhakkak her yaşa özel bir modeli bulma ve çocuğunuz adına seçme imkanını bulacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.