Kadın, Kadınlar Sitesi

Collezione Yazlık Bayan Elbise Modelleri

12.08.2014
3.266
Sponsorlu Bağlantılar
Collezione Yazlık Bayan Elbise Modelleri

Hanımlara sunmuş olduğu bayan kadın giyim modellerin de sizlerde sadeliği ile birlikte hoşluğu da yakalayacağınız şekilde dizayn edilen tasarımları bulma imkanını yakalamanız için collezione yazlık bayan elbise modelleri sayesinde özellikle gün içerisinde her an mükemmel görüneceksiniz. Çünkü tarz olarak genellikle günlük kullana bileceğiniz niteliklerde oluşması amaçlanmış ve sadeliği yansıtması ile birlikte muhakkak bir şıklığı görmenize imkan tanınmıştır. Bu sebeplede her bayana hitap etmesi genç kızlara da özellik içeren modellerin hazırlanmasına olanak sağlamıştır. Çünkü biraz da olsa genç kızlar için tasarlanan yazlık elbiselerde onların hem rahatlığı hem de onların kendine özgü imajlarına uyum sağlaması adına gösterişi de bulmasına imkan verilmeye çalışılmıştır. Bu sebeple de askıların kullanıldığı stillerde boyundan askılar ve başka olmak üzere diğer askılar kullanılmak istenmiştir. Mağazaların vitrinlerinde sıkça görülen elbise tasarımlarının çoğunluğunda gözlerimize hitap eden genellikle desenli kumaşların kullanıldığı ve desenlerin renk kazandırıldığı modelleri bulmaktayız. Eteklerin ise mini eteklere tercihlerde ağırlık verilmesi ve yaza yansıtması amacı ile çoğunlukla yer verilmeye özen gösterilmiştir.

Bu sebeple de seçilecek ayakkabıları tercih ederken ister topuklu ayakkabılardan faydalanabilecek isterseniz spor tarzından oluşan ayakkabılar ile sportif görünümü kendinize kazandırma imkanını yakalayacaksınız. Uygulanan geniş yakalarda genellikle etek kısımları kloş etek şeklide dizayn edilmeye çalışılmıştır. Çünkü geniş yakalarda yapılan tasarımlarda ya genişçe yapılan kare yakalar gibi geniş şeklinde V yakalar en hoş görünümlerin kazanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sebeple de kloş etekler kemerler veya kuşak bağlamalar ile daha zengin görünüm kazanmasını sağlaması amacı ile kombinlere dahil edilmek istenmiştir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Son tasarımı kataloğuna da dahil etmek için ve bayanların büyük ilgi göstermiş olduğu modelde boyun kısmından ince şekilde yapılan ip askılar sayesinde estetik güzelliği de yakalaması moda tasarımlarında trend haline gelmesine neden olmuştur. Kolsuz yapılan kesimlerde yakalara büyük özen gösterilmiştir. Bazı modeller de yakalı yapılmış ve yakaların geniş yapılması sayesinde gösterişi de bulması mükemmel olması sağlanmıştır. Spor elbiseleri ise ince çizgiler kullanılarak ekose stiller şeklinde hanımlara sunulmuştur. Böylece en hoş spor stilinden hazırlanan ve görünüm olarak şıklığı da sunan tasarımları hazırlamışlardır. Ayrıca hemen hemen bütün kesimler kullanılmaya çalışılmış ve kotlar da dahil olmak üzere kumaş tercihlerini geniş olarak kullanılmıştır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.