Converse Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

  • 17 Mayıs 2015
  • 5.081 kez görüntülendi.

Yazlık ayakkabılarda sunulan seçeneklerde özellikle ayaklarımızın nefes almasına olanak sağlayan tasarımlara öncelik tanımaktan geri kalmayız. Genellikle spor tarzını yansıtan ve yazlık bayan giyim kıyafetler ile uyumu yakalayan stillere rağbet gösteririz. Şöyle ki kaliteden ödün vermek istemiyorsanız gönlünüz rahat edecek şekilde converse bayan ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Çünkü tasarımların çoğunluğunda bez veya kumaşların kullanılması sonucu elde edilmek sureti ile sizlere sunulmuştur. Ayrıca bahar ve yaz sezonlarına özel tasarımlar içermesi amacı ile kuşkusuz çiçek desenler gibi en gözde desenler ile noktalanmıştır. Uygulanan çiçek desenler ise bahar ve yaz çiçekleri ile renklendirmiştir. Ama farklı ve hoş desenleride unutmadan converse bayan ayakkabı modellerine dahil edilmesi kaçınılmaz olmuştur. Her zaman moda şeklinde gözlere çarpan stillerde bilekten bağlamalı modeller de her spor kıyafetin olmazsa olmaz ayakkabısı olacaktır. Özellikle mini etekler uzun etekler gibi kot elbiselerinde ayakkabısı olacak düzeyde modeller yapılmıştır. Farklılığı sağlamak ve renklendirmekte sizlerin seçimlerine bağlı olacaktır. Örneğin ilk olarak ip bağcıklar ile farklılığı yaratmaya başlayabilirsiniz.

Zaten genelinde ip bağcıkların ilave edilmesi sebebi ile beyaz sık kullanılmakta ve değişik renklerden oluşan ip bağcıklar gibi günümüz de sunulan desenli ip bağcıkları converse ayakkabıları ile birlikte kullanabilirsiniz. Yani bu yeni yaz sezonu tercihlerinde hem sizler zevkinize hitap eden ayakkabılara kavuşacağınız gibi ayaklarınızında rahatlığı bulabilmesi ve nefes almasına müsaade etmiş olacaksınız. Son tasarımda ise yeni bir seri ile ve yeniliklerle karşınıza gelecek. Bu yeni seri içerisin de spor ayakkabı şeklinde hazırlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Denediğiniz an ayağınız da iki farklı görünüm olarak kendini sergileyecektir. Ham spor ayakkabı hem de elbiseler ve kombinler ile en zengin hali yakalayacaksınız. Çünkü yapılan desenlerin oluşması için kullanılan renklerin gözlere hitap etmesi ve soft tonlar ile yapılması sebebi ile en hoş şıklık kolayca sizlere sunulmuştur. Ayrıca kalın tabanların kusursuz converse bayan ayakkabılarda dahil edilmesi neticesinde trend yakalanmanıza imkan verecektir. Kalın tabanlara da ince çizgiler ile desen uygulanmaya çalışılmıştır. Böylece model eksiksiz olmuş ve ayağınıza kusursuzca sunulmuştur. Derilerin ilave edildiği stiller de bilekli bağlamalarda zımbalara da yer verilmiş ve gösterişli olması amacı ile derilerle uzun saçaklar eklenmiştir.