Kadın, Kadınlar Sitesi

Dantel Anglez Oda Takımı Modelleri

21.01.2014
6.768
Sponsorlu Bağlantılar
Dantel Anglez Oda Takımı Modelleri

Eğer çok özel ve aynı zamanda çok şık oda takımı düşünüyorsanız kesinlikle dantel anglez oda takımı modellerinden tercih ederek işlemelisiniz. Çünkü sizlerde takdir edeceğiniz gibi hem görünümü hem de modellerinin çok özel olması seçimlerinizin bu yönde kullanmanıza neden olacaktır. Bu dantel anglezi romanya danteli olarak ta belki duymuş olabilirsiniz. Birazda olsa esinlenmiş olmasından dolayı farklı modeller yaratılmaya çalışılmıştır. Dantele merakı olan veya dantel işleri ile uğraşan hanımların asla zorlanmadan ve kolayca örebilecekleri modellerden oluşmaktadır. İlk önce baktığınız zaman sizlere çok zor gelebilir. Ama modeli incelediğiniz zaman o kadarda çok zor olmadığını göreceksiniz. İlk başta yapmanız gereken iş kağıt üzerine çizdiğiniz ister çiçek modelini ister başka bir modeli iplikler ile kordon şeklinde örerek çizdiğiniz modelin üzerine yerleştirmek olacaktır. Bu dantel anglezin en büyük özelliği ise iğne nakışı ile birlikte dantelinde başarılı şekilde uygulanarak elde edilmesidir.

Yani iğne nakışını ve danteli mükemmel olarak başarabiliyorsanız artık hiç düşünmeden bir an önce elinize alarak başlayabilirsiniz. Böylece yaptığınız dantel anglez oda takımını başararak kendinize olan güveninizde yerine gelecektir. Ayrıca şu açıdan da bakarsanız bambaşka bir modeli odalarınızda görmek sizlere ayrıcalıklı olmanında şıklığını sunacaktır. Bunların yanı sıra oda takımı olarak ördüğünüz dantel anglez modellerini isterseniz kendiniz için bolerolarınızda yeleklerinizde ve hatta çantalarınızda kullanma imkanını da bulacaksınız. Yani hemen hemen bütün el işlerinizde rahatlıkla dizayn edebilecek ve farklılığı yakalayacaksınız.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kendiniz gibi mesela çocuklarınızın örgü işlerinde veya farklı örgülerde de kullanarak en şık olduğu kadar hoşluk kazandırma gibi avantajlara da sahip olacaksınız. Kısacası yepyeni şık yeni modelleri ile sizlerin odalarında kıyafetlerinizde olduğu yani her şeyde kullanarak örgüler de trend haline gelen bu modelleri kaçırmamanız en doğru verdiğiniz kararlardan biri olacaktır. Eğer işleyeceğiniz modelleri motifleri farklı dantel iplikleri ile yaparsanız hem kendinizi sıkmadan işleme ferahlığı bulabilecek ve hem de renkli modelleri yaratmış olacaksınız. Zaten renkli olunca görsel olarak ta göze hoşluk kazandırmış olacağını da tahmin ediniz. El işi olunca sadece çiçeklerden veya güllerden oluştuğunu düşünmeyiniz. Bu motiflerin yanında başarılı olarak kendini sergileyen hayvan figürleri gibi değişikliği de sizlere sunacak dantel anglezler de olduğunu hatırınızdan çıkarmayınız. Artık sadece sizlerin seçeceği motifler sayesinde muhteşemlikler yaratmak ellerinizin marifetlerinde saklı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.