Kadın, Kadınlar Sitesi

Defacto Yeni Sezon Bayan Elbise Modelleri

24.07.2014
4.612
Sponsorlu Bağlantılar
Defacto Yeni Sezon Bayan Elbise Modelleri

Her sezon farklı kıyafetler tercih etmekteyiz. İşte bu yani sezonda da hanımlara en şık ve en gözde olacak şekilde mükemmel defacto yeni sezon bayan elbise modellerini bulacaksınız. Bu kıyafetlerin bir çok özelliği bulunduğu gibi en büyük farklılığı defacto tasarımlarından oluşmasıdır. Bilindiği gibi defacto en çok spor tarzından oluşan stilleri hazırlamaktadır. Bu sebepten dolayı da günlük elbise tercihleriniz de en çok yer vereceğiniz modelleri oluşturmaktadır. Ayrıca kesimlerinin biraz daha geniş olması ve elbiselerin üzerine yapılan harika desenler sayesinde ilgileri ve beğenileri kazanması her bayanın gözde elbiselerinden olacağı gibi rahatlığıda bulmalarına olanak sağlayacaktır. Mini etekli elbiselerin tasarımları kesim olarak geniş yapılarak ya kumaşlar yada kemerler ile daha şık olmasını sağlamayı başarmışlardır. Asimetrik kesimli elbiselerinde ise bazıların da etek kısımlarına ince pileler yapılarak rahatlığı sunacak özellikler de tasarlanmıştır. Desenleri ise trend renklerden seçilerek en göz alıcı renklerden oluşan desenler şeklinde sonlandırılmıştır. Bazı stillerde dar kesim uygulanmış ve yine diğer elbiselere ilave edilen aksesuarlardan oluşan kemerler, kuşaklar olarak tamamlanmıştır.

Ayrıca başka aksesuar olarak ise zincirlerden oluşan süslemeler veya farklı çeşitlerden oluşan süslemeler yapılarak mükemmel olmasına imkan verilmiştir. Kolsuz elbiseler veya diğer kol kesimlerden oluşan elbise modellerinde de estetikliği bulabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Uzun kesimli stillerde etekleri geniş ele alınmış ve bu elbiselerin üzeri geniş yakalar, straplez kesimler veya kayık yaka şeklinde bir çok yaka şekillerinden olmaktadır. Kumaşlardan ise şifon kumaşlar en çok tercih edilerek kullanılan kumaşlar arasında yer almaktadır. Çünkü özellikle yaza özel elbiselerde şifon ile yapılan tarzlar daha gözde elbiselerin oluşmasına neden olmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Çizgi desenlerde dikey uygulanan ve böylece elde edilen elbiseleri zarafete kavuşturan modeller sizlerede zarafeti sunacak nitelikte görmenizi sağlayacaktır. Zaten uzun elbiseler genellikle yaz aylarında hem en çok aranılan elbiseler olmakta hemde uzun ve geniş kesimler uygulanması sonucunda rahatlığı yakalama fırsatını sizlere sunması şeklinde düşünmenize olanak sunacaktır. Beyaz renklerden oluşan tasarımları her gününüze uyum sağlayacağından dolayı en şık elbise niteliği taşımaktadır. İki renk ile yapılanlarda renklerin farklı olması sayesinde daha hoş görünüm sergilediğini fark edeceksiniz. Bazı stiller de ise büzgülü ve dökümlü kesimler olması sizlerinde beğeneceği tarzları yansıtmasına neden olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.