Kadın, Kadınlar Sitesi

Dekoratif Ayna Modelleri

12.02.2014
4.748
Sponsorlu Bağlantılar
Dekoratif Ayna Modelleri

Özellikle salonlarda sıkça tercih edilen ve salonların daha muhteşem dekorasyonlarına yardımcı olan dekoratif ayna modelleri evlerinize renk katacaktır. Hazırlanırken bu aynaları hem ayna olarak görebileceğiniz gibi aynalara şekiller verilerek dekoratif görünümler kazandırılarak elde edilmiştir. Uygulanan şekillerin oldukça çok çeşitli figürlerden ve şekillerden oluşması sonucunda herkes gibi sizlerin de beğenisini kazanarak salonlarınız da mükemmel şekilde kendilerini sergileyecektir.Farklılık yaratmak için olsa gerek çiçekler şeklinde görüldüğü gibi özellikle hayvan figürleri de kullanılmıştır.Mesela hayvan figürlerinden oluşan kuşlardan en hoş olanlarından gçömen kuşlar simetrik olarak salonların duvarlarında monte edilmesi nedeni ile güzellik kazandırmayı başarmıştır. Kuşlar gibi kelebekler bir çok sayıda hazırlanarak adeta baharın bir esintisini salonlarda estirmeyi başaracaktır. Ama sadece tek parça halinde düşünürseniz büyükçe ister yuvarlak ister normal ebatta bir aynanın kenar kısımlarına dikkatlice seçilmiş şekillerden dizayn edilenlerde gayet hoşluğu yaratması kaçınılmaz olmaktadır. Bunlar gibi balık figürleri melek şekilleri gibi farklılık içeren dekoratif ayna modellerinin vereceği estetik güzelliğini düşünmeniz ve tercihinizi bu doğrultuda vermeniz gerekmektedir. Sadece ayna olarak seçim yapmak istediğinizde ise farklı şekiller şeklinde hazırlanan ve bu aynaların yan yana gelerek bütünlüğü kazanması sayesinde beğenilecek düzeye gelmesi sağlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Değişimi yaratacak olan aynalarda ise mesela şehir görünümleri veya özelliği olan şehir manzaraları olsun harikalığı ile ismini herkese duyuran mekanlar olsun başarılı şekilde tasarlanmış ve ilave edilen yerlere şah eserlik kazandırmıştır. Örneğin eyfel kulesi İstanbul manzaraları ve boğaz içi köprüsü gibi bu önemli yerlerin salonlarınız da yer aldığınızı düşünürseniz yaratacağı şıklığı ve değişimi tahmin edebilirsiniz. Ayrıca kalpler ve yıldızların da ayrı bir güzellik sergilemesini de göz ardı etmeden görmenizi tavsiye edebiliriz.

Salon dışın da ise özellikle çocuk odalarına  olsun yatak odalarına özel yani her evin her çeşit odalarına özel dekoratif aynaları da seçme imkanınız bulunmaktadır. Çocuk odalarına en özgü olanlardan ve kızlara özel peri şekilleri melek figürleri veya onların zevklerine uyum sağlayan ve onların aradıkları ve odalarında bulunmasını istedikleri şekiller özen ile tasarlanmıştır. Kız çocukları haricinde erkek çocukları da hatırlanarak aynı özen içerisinde onların da odalarını süsleyeceğini bilmeniz sizlerin seçimlerinizde yer almasına fırsat tanıyacaktır. Kısacası ebeveynlerin zevklerini ve tarzlarını en iyi şekilde hitap etmeyi başardığı gibi çocuklarında gönüllerini kazanmayı başaran dekoratif aynalar ile hoş dekorasyonlar elde edebileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.