Kadın, Kadınlar Sitesi

Dekoratif Modern Masa Modelleri

10.07.2015
4.021
Sponsorlu Bağlantılar
Dekoratif Modern Masa Modelleri

Evlerin en önemli eşyası kuşkusuz ki mobilya modelleri ile sağlanmaktadır. Çünkü hem salon dekorasyonu olsun hem de bir çok evlerin mekanında katkıda bulunma adına tercihlerde bulunuruz. farklı tarzlar ve kullanım alanına uyumlu olabilmesi için değişik ebatlarda hazırlanmakta. Yani salonlara olsun mutfaklara, balkonlara özel tasarımlar artık modern ve dekoratif olabilecek şekilde yapılmakta. Mesela salonlar için veya yemek odaları için çok özel dekoratif modern masa modellerinin mobilya kataloglarına dahil edildiğini göreceksiniz. Üzeri cam ile kaplanan ve böylece estetik güzelliği kolayca sergileyen masalar her zaman ilgimizi çekmekte ve beğenimizi kazanmakta. Ayrıca masalara dahil edilen sandalyelerinde o şıklık ta ilave edilmesi sayesinde mükemmel bir masa tercihin de bulunmuş olacaksınız. Sade ve yalın seçimlerde olmasını isterseniz genellikle salonlar da orta masa veya sehpa niteliğin de hazırlanan ve tek parça şeklinde kullanım fırsatını sunan tarzlarda oldukça beğenimizi kazanmıştır. 

İşte hanımlar bazen bu gibi masaların üzerine kendi emeklerinin kattığı el işi dantel modellerini dahil ederek daha mükemmel görünümler kazandırmayı başarmıştır. Yani zevkinize nasıl hitap ediyorsa o tarzda kullanım imkanınız olacağı gibi örgüler ilave edebilir veya hatta aksesuar gibi objeler ile gösterişli olmasına imkan verebilirsiniz. Zaten modern görünümlü olması kaçınılmaz olduğundan genellikle masa ayaklarına detaylar uygulanmıştır. Böylece sunulması istenen masalar muhteşemliği ile sergilenmiş. Mesela masa ayaklarının oldukça süslü ve işlemeler ile yapılmasından dolayı en dikkat çekici detay haline gelmiştir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Genelde oyma işçiliği yapılan ve nakış gibi figürlerden oluşmakta. Ahşap ayaklı modern ve dekoratif masalar da kıvrımlar gibi gözlere çarpıcı güzelliği sağlamak için ilginç tasarımlardan yararlanılmış. Ayrıca ahşap olmasından dolayı lake veya cila gibi kullanılması parlak hale gelmesine yardımcı olmuştur. Üzerine ise yani masanın üst kısmı renkli cam kullanılmış. Bu sayede gözde haline gelen mobilyalar arasında bulabilirsiniz. Mesela ferforje masaları da öneriler içerisinde söyleyebiliriz. Ayrıca metalleri de unutmamak gerekir. Çünkü son masa modellerin de kullanılan metaller ayak kısmında kullanıldığı için gümüş rengini kusursuz yansıtmıştır. İşte sizlere sunulan bu imkanları ve fırsatları kaçırmama adına çok iyi şekilde değerlendireceğiniz ürünler ile karşı karşıya geleceksiniz. Çünkü evinizin veya iş yerlerinizin her alanına en uygun masaları seçebilme ve dekorasyona dahil edebilme şansınızı elde edeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.