Deri Bayan Elbise Modelleri

  • 21 Aralık 2014
  • 3.993 kez görüntülendi.
Deri Bayan Elbise Modelleri

Yeni sezon modası deri dikkat çekmektedir.  Deri tasarımları aslında deri kumaşının parlaklığı ve ilgi çekici olması ile beğenileri kazanmayı başarmış çok özel tasarımlardır. Konu elbise olunca bayanlar çeşit çeşit elbise kullanmaktan zevk aldıkları için deri elbise modelleri ilede dikkati üzerlerin de çekmeyi başarmaktadırlar. Deri tasarımlar parlaklıkları ve kesimlerindeki şıklıkları ve beğenileri kazanmayı başarmış çok çeşitli elbise seçenekleridir. aslında ben her bayanın mutlaka dolaplarında deri elbise tasarımlarından olduğunu düşünmekteyiz. Çünkü deri tasarımlar bayanların havasına hava katan çok çeşitli tasarımlar kesimleri ve modellerindeki faklılıklarla ile deri şıklığını yansıtmaktadır. Aslında deri şıklığı kesinlikle modasını kaybetmeyen çok iddealı tasarımlar olmayı başarmış modern tasarımlardır. Deri elbiseleri bayanlar özel günlerinde de çok kullanmaktadır. Hatta ünlü bayanlar galalarda bile deri elbise modelleri ile havalarına hava katmayı başarmaktadırlar. Deri elbiseler kesimlere göre farklılık gösterir. ben sizlere farklı modellerde deri elbise modellerini sizler ile paylaşmaktayım. siyah olan diz altı ve askılı olan deri elbise modeline renk katmak için kırmızı fermuar detayı ile hareketli hale getirebilme imkanı olmaktadır.

Deri elbise örneklerinde mini olan modellerde kesimleri ve süper mini olan modelleri sizlerin kullanım şekline göre farklılık göstermektedir. Şıklığı ve kesimleri ile beğenileri kazanmayı başarmış çok güzel elbise örnekleri olacaktır. Dekolte sevenler deri etek detayı kloş olan ve üst detayında ise tül ile yapılmış dekolte detayı ile hareket katılmaktadır.

Resimleri Büyük görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Kullanışlı olması ve modern bir yapısı olması deri elbise modeline çok hava katmış ve dikkat çekiciliğine modern bir hava katmıştır.  Uzun elbise modellerinde deri tercih edebilirsiniz komple deri olmasa bile sadece üst detayında deri kullanabilir iki kumaşın birbiri ile ne kadar uyumlu olduğunu görebilirsiniz. el yapımı özel tasarımlar deri kumaşının üzerinde işlemelerin olduğu kısa kollu ve mini olan elbise modeli çok kullanışlı ve havalı bir elbise modelidir. Hem dikkat çekici hemde çok tarz bir elbise modelidir. Sade bir deri elbise modeline farklı renkler ile hareket katabilirsiniz. siyah ve sütlü kahverengi ile ne kadar uyumlu olduğunu gösteren çok havalı ve modern bir elbise tasarımıdır. Deri elbise modelini abiye elbise modeline çevirmek için kollarında fırfır detayı uygulayabilir ve tül detayı ilede hareket katabilirsiniz. Kısa olan modern bir elbise modelidir. deri elbise modelleri sadece siyah renk olmamaktadır. İsterseniz farklı renklerde deri elbise modellerinden tercih edebilir havanıza hava katabilirsiniz.