Kadın, Kadınlar Sitesi

Desa Bayan Çanta Modelleri

30.11.2014
3.790
Sponsorlu Bağlantılar
Desa Bayan Çanta Modelleri

Hanımların en büyük aksesuar özelliği taşıyan çanta modellerinde ilk ve yeni tasarımları bulma adına sizlere sunulan desa bayan çanta modelleri ile her zaman ki elde edebileceksiniz. Çünkü deriler sıkça kullanılmış ve bu sayede de derilerden oluşan şıklık gayet rahat şekilde sunulan çantalara yansıtılmıştır. Artık bu çanta modellerinin sadece özel günlerde şıklık ile temsil edilen abiye tarzlarının hanımların bazen gün içerisin de seçmiş oldukları şık kıyafetleri ile uyum sağlaması amacı ile tercihlerde de bulunulmaya başlamıştır. Çünkü zaten renk renk derilerin kullanılması sonucunda şıklığı bulabilecek özellikleri taşımasının yanı sıra her yapılan stil ve sunulan güzellikler deta markası ile sunulmaya çalışılmıştır. Sizlerin de fark etmiş olduğu gibi geçmiş sezonlar da büyük ilgi görmeyi başaran ve o dönemlerde moda haline gelen büyük çantalar günümüzde tekrar modasını devam ettirmesi amacı ile bu stillere yönelen tasarımcılar sayesinde tekrar yapılmaya çalışılmıştır. Zaten büyük çantaların kullanımı olsun sunduğu bir çok avantajlar olsun hanımların gözlerinden kaçmadığı için yine ilgi görmeyi ve tercihlerde yer almayı başarmıştır. Bu sebeple de desa çantaları da büyükçe yapılmış ve bir çok süslemeler ilave edilmesi sonucunda son şıklığı ile birlikte seçici ve seçkin hanımların zevklerine sunulmuştur.

Sizlerde bu yüzden oldukça tercihlerinizde kararsız kalıyorsanız muhakkak görmeniz gereken çanta modellerinin bu desa markasında olduğunu fark edeceksiniz. Ayrıca son trend olmayı başaran ve yapılan stili ile estetik güzelliği sunmayı başaran tasarımlarda postacı tarzından olan çantalar muhteşem şekilde sunulmuştur.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bu stilin ise elde edilebilmesi amacı ile her modelde mutlaka kayışlar yer almaktadır. Zaten çanta kare şeklinde hazırlanmakta ve çantanın ön kısmına dahil edilen kayışlar ile adeta postacı çantası görünümü kazandırılarak sonlandırılmıştır. Özellikle bu postacı çantaları genellikle genç kızların büyük ilgi göstermesi sayesinde de uzun süre devam eden bir modayı yaratmasına olanak sağlamıştır. Ayrıca aksesuar şeklinde süslemesi ve fark yaraması için ise bazen deri askılar kullanılmış ve bazen de ağır bir model olması amacı ile renkli zincir askılar deriler ile birlikte kullanılmaya çalışılmıştır. Böylece en zengin görünümler içermeyi başaran desa bayan çantaları hazırlamasına olanak verilirken sizlerin de trendi yakalama şansınız oldukça yüksek hale gelecektir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.