El Örgüsü Yatak Örtüsü Modelleri

  • 11 Aralık 2019
  • 3.196 kez görüntülendi.
El Örgüsü Yatak Örtüsü Modelleri

Örgü el sanatı denildiğinde akılla gelen konuları işlemeye devam ediyoruz. El örgüsü yatak örtüsü hakkında paylaşımda bulunmak istiyoruz. Bu yılın trend olan el örgüsü yatak örtüsü modelleri nelerdir, bu galeri bölümünde farklı ve şık örnekleri bir araya topladık. El örgüsü bu dönemlerde oldukça popüler olmaya devam ediyor. Yatak örtüsü takımları için alternatif arayanlar için ayrı bir fikirler oluşturacaktır. Bu örnekler el örgüsü işlerinden referans olarak kış, bahar ve yaz aylarına kadar alternatiflerini oluşturmaktadır. Örgü modelleri arasında yatak örtüsüne uygun olanları da bir yandan bu bölümde sizlere sunuyoruz. Oda mobilya takımları için de uygun, renk konusunda seçici olabileceğiniz bu örneklerin bir kısmını şiş ya da tığ ile yapabilmeniz mümkün olacaktır. Şiş ile yaptığınız örnekler tek parça da çıkabilir. Birden fazla parçayı birleştirme de mümkün olacaktır. Tığ ile yapılanlar içinse yine aynı şekilde birleştirme örneklerde yapmanız mümkün olacaktır.

Çiçek, bitki, yaprak desenleri başta olmak üzere sade kullanım tercih edenler içinde kendinden desenli ya da motifi el örgüsü yatak örtüsü örnekleri paylaşıyoruz. El örgüsü yatak örtüsü hakkında farklı kullanımlardan yararlanmak işitiyorsanız bu sayfayı sizler için paylaşıyoruz. Birbirinden güzel ve tarz modeller arasında mevsime bağlı olarak kullanmayı tercih edilen örnekler de bulunuyor.

Örgü modeller için evlerin dekoruna uygun olan stiller seçmeniz bu galeri de gördekleriniz sayesinde kolay olacaktır. Dış piyasa da ev tekstili oldukça popülerken el örgüsü yatak örtüsü içinde birçok seçeneği sizler bir arada göreceksiniz. Polar üzerine monte edilen el örgüsü de kullanım açısından oldukça güzel ve düzgün duracaktır. Hangi yün tipini kullanırsanız bu şekilde modelde belirlemeniz mümkündür. Kumaştan ya da farklı bir dokudan yatak örtüsü kullanmayı tercih etmiyorsanız, el örgüsü yatak örtüsü güzel bir alternatif oluşturacaktır. Yaz ve ilkbahar esintisi dışında kış günleri içinde el örgüsü motiflerden birleşen örneklerden nefis görünümlü yatak örtüleri yapmak mümkündür.

Bu galeri kısmında ip dokularına karar vererek istediğiniz tarzda örtüler yapmak mümkün oluyor. Renkle bu bölümde istediğiniz gibi kullanabilme şansını veriyor. Renkli bir yatak örtüsü takımı düşünüyorsanız bu tür seçenekler içinde modeller yer alıyor. Tek renk uygulamaları da aynı motiflerden yapabilmeniz mümkün elbette. Yine tek parça uygulamalar arasında şiş yöntemi ile yapılan el örgüsü yatak örtüsü bulunmaktadır. Dantel örtüler için; beyaz, krem, açık sarı gibi pamuk iplerinden yapabileceğiniz modeller de odalar için güzel görüntüler oluşturuyor. Özellikle bu bölüm için battaniye örgü modellerini de kullanmanız mümkün. Alt kısımlarına dikeceğiniz kumaş ya da astar ile de görüntüde bütünlük sağlayabilirsiniz.