Kadın, Kadınlar Sitesi

Emzirme sandalyesi modelleri

04.12.2016
4.101
Sponsorlu Bağlantılar
Emzirme sandalyesi modelleri

Hamilelik süreci tüm kadınlar için heyecanlı bir bekleyiştir. Bebeğini kucağına alma onu koklama ve bir an önce kavuşma hayaliyle geçer o gün geldiğinde yepyeni bir hayat başlar anne bebek ve tabii baba için. Bu dönemde anne fiziksel ve duygusal olarak birçok değişiklikler gösterir. Daha fazla ilgi huzurlu bir aile ve rahat bir ortam ister. Kıyafetlerinden yaşam alanına kadar değiştirilmesi gereken bazı detaylar vardır. Bebek odası annenin odası bunlardan sadece bazılarıdır. Uzun ve yorucu bir o kadarda heyecanlı bu süreçten sonra yoğun bir dinlenme ihtiyacı beraberinde gelir. Anne ne kadar huzurluysa bebekte bir o kadar huzurlu ve sağlıklı olacaktır. Bunun için küçük ama gerekli bazı ürünler hem hayatımızı kolaylaştıracak hemde anneye rahatlaması için imkan sağlayacaktır. Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte mobilya üreticilerimiz ihtiyaca yönelik ürün ve modellerin üretiminde çağ atlamaya hızla devam etmektedir. Bu ürünlerden sadece bir tanesi olan bebek emzirme sandalyesi annelerin gözde ürünleri arasına girmiş ve yoğun bir talep görmeye başlamıştır. Bizde bu harika ürünle ilgili bazı görselleri sizlerle paylaşmak ve geniş bir kitleye ulaşmak istedik. Hem bebek için hemde anne için faydalı olacak emzirme sandalyesinde konforu tam anlamıyla yaşayacaksınız.

Dinlenirken bebeğinizi besleyebilir onunla birlikte küçük şekerlemeler yapabilirsiniz. Bebeğinizi tutuş pozisyonunuza göre ayarlayabileceğiniz ve keyifle vakit geçirebileceğiniz sandalye modelleri için paylaşılan fotoğrafları inceleyebilir zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Ürünler tamamen doğal malzemelerden üretilmiştir bebeğinizin ve sizin sağlığınız düşünülerek kanserojen maddeler kesinlikle kullanılmamıştır. Tercihinize göre sallanan ve sabit özellikte olan ürünler mevcuttur. Bebek odanızın mobilyalarına uyumlu renkleri odanızın dekorasyonunu tamamlamak tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Dünyaca ünlü markaların da üretimini yaptığı sandalyelerin fiyatları seçeceğiniz özelliklere göre değişmektedir. Konforunuza konfor katacak puflar sandalyenizi tamamlamaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Size düşen görev sadece ayaklarınızı uzatıp, keyifle bebeğinizle bütünleşmek olacak. Gelelim aklınızın bir köşesinde kalan soru işaretlerine.. Bebeğiniz büyüdü ve artık bu sandalyeye ihtiyacım yok yaptığım masraf kısa süreliğinemiydi dediğinizi duyar gibiyim. Sorunuzun cevabı çok basit tabiki değildi. Çok kullanışlı bu sandalye modelini emzirme döneminiz bittikten sonra da rahatlıkla oturma odanızda ve hatta salonunuzda TV koltuğu olarak kullanabilir, keyifli dakikalarınıza evinizin her köşesinde devam edebilirsiniz. Mutlu, huzurlu ve sağlıklı nesiller yetiştirmeniz dileğiyle sağlıcakla kalın..

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.