Kadın, Kadınlar Sitesi

Evler İçin Dekoratif Raf Fikirleri

12.04.2019
262
Sponsorlu Bağlantılar
Evler İçin Dekoratif Raf Fikirleri

Ev dekorasyonu uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Fakat küçük detaylar katarak evlerinizde çok hoş dekorasyonlar yapabilirsiniz. Dekoratif raflar da bu küçük detaylardan bir tanesidir. Çok fazla ücret ödemeden evlerinize farklı bir ambiyans katmanız da mümkündür. Özellikle dar olan odaları toplamak ve daha düzenli göstermek için dekoratif raflar harika fikirler arasında yer alır. Evinizin odalarına uygulayacağınız bu raflar sayesinde duvarlarınız daha şık ve göz alıcı görünecektir. Dekorasyona önem veren kimseler çiçekleri, objeleri için küçük raflardan faydalanabilirler.
Küçük Evleri Güzel Gösterecek Raf Dekorları
Göze estetik gelecek raflar sayesinde küçük odalarınızda yaşanan dağınıklığı toplayabilir ve bu sayede dekorasyon bütünlüğü kazandırabilirsiniz. Özellikle küçük meyve kasaları ile şık raf elde etmeniz mümkündür. Bunun için yapmanız gerekenler ise, kasaların içini mobilyalarınıza uygun kumaşlarla kaplayıp, duvara alt alta asabilirsiniz. İçerisine minik saksılar ya da objeler yerleştirdiğinizde evlerinize renk katmış olursunuz. Mutfak İçin Raf Dekorasyonu Yeni binaların en büyük problemlerinden bir tanesi mutfak gibi alanların küçük yapılıyor olmasıdır. Burada dekoratif raflar kullanarak alanı daha geniş tutabilirsiniz. Özellikle doğal görünümlü raf elde etmeniz oldukça kolaydır. Bunun için halat ve tahta parçalarına ihtiyacınız olacaktır. Raf için tahta parçalarının ucundan delikler açıp, halatları bu deliklerden geçirdiğinizde oldukça otantik bir dekorasyon elde etmeniz mümkün olacaktır. Raf üzerine baharat kavanozlarını yerleştirebilirsiniz. Yine bu raf üzerine şişlerden elde ettiğiniz objeleri de yerleştirebilirsiniz.

Banyo İçin Raf Fikirleri
Banyoda alan oldukça dar olabiliyor. Yine banyolar için dekorasyon sanıldığından daha zor olabiliyor. Bu nedenle tahta parçaları ile çok hoş ve gösterişli raflar yapabilirsiniz. Banyo rengine uygun renk ile boyayıp tavana astığınızda ortam daha estetik görünecektir. Bu raflar üzerine havlu, şampuan ve kişisel bakım ürünlerini konumlandırabilirsiniz. Böylece hem dekoratif hem de kullanışlı raflar elde etmeniz mümkün olacaktır.

Modern Evler İçin Modern Raf Önerileri
Modern evler için kullanılacak modern raflar, metal görünümlü asimetrik çizgili ürünlerden oluşmalıdır. Bu raflar üzerine kitaplarınızı ve diğer dekor ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz. Sade ve net çizgilerden oluşan bu raflar evleri daha şık ve daha estetik gösterecektir.
Çocuk Odalarında Kullanılabilecek Raflar
Çocuk odası için seçilecek raflar renkli ve eğlenceli olmalıdır. Özellikle çocukların oyuncaklarını toplayabileceğiniz hem de odayı daha sevimli hale getirebileceğiniz modellerden seçmeniz daha avantajlı olacaktır. Çocuk odası için raf seçerken köşelerin sivri olmamasına mutlaka özen göstermeniz gerekir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.