Fimo Hamurundan Bayan Takı Modelleri

  • 02 Aralık 2014
  • 3.949 kez görüntülendi.

Oldukça hanımların ilgisini çekmeyi başaran ve özellikle bayan takı modellerinde yenilikleri ve değişimleri sunan fimo hamurundan oluşan takı tasarımları artık trend haline gelmiştir. Çünkü bayanların boş vakitlerini iyi şekilde değerlendirmesini sağladığı gibi onlarada ayrı bir şıklık içeren takılar ile buluşturmayı başarmıştır. Fimo hamurunun özelliği ise adeta çocukların sıkça kullanmakta oldukları oyun hamuruna benzemesi ve bu oyun hamuru gibi sizlerinde beğendiğiniz takı tasarımlarını kolayca şekil vererek yapmanız olacaktır. Ayrıca şekil verilen her fimo takısını sadece fırınlamanız yeterli olacaktır. Bunun diğer adı ise polimer kilden olmasıdır. Böylece içerisinde bulunan polimer kil ile çabucak şekil verebilecek ve sizlerin verdiği emek ile muhteşem takılarıda elde etmiş olacaksınız. Artık hanımlarımızında dikkatini çekmesi ve hem kendileri için hem de çocukları için mükemmel çocuk takıları olsun kendileri için özel takılar olsun düşündükleri ve kendi yaratıcılıkları sayesinde tasarlamış olduğu modelleri kolaylıkla yaratmış olacaklardır. Ayrıca bunların natürel bir güzelliği de olması modellerin muhteşem ve göz alıcı estetik güzellikler ile buluşmasına da olanak sağlamaktadır. Ayrıca diğer bir avantaj ve fırsat olarak ise kaşınıza her renk tonunun uygulanmasıdır. Bu sayede de düşünülen her figür ve şekiller sizlerin renk tercihleri doğrultusunda kusursuz görünümlere ve takılara dönüşecektir.

Kısacası artık kendi tasarımlarınızı kendi zevkinize hitap edercesine yapmış olacaksınız. Mesela hanımların en çok tercih etmiş oldukları modellerden çiçekler ve güller bu fimo hamurunun kullanılması sonucunda daha şık ve güzellik içerisinde de görünmeyi başarmıştır. Mesela kırmızı güllerden ve çiçekler oluşan bir kolye olsun bileklik olsun herkes gibi sizlerinde beğenisini kazanacak ve ayrıcalıklı olması sayesinde de sizlerinde büyük ölçüde tercihinizde yerini alacağından emin olabilirsiniz.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca bazı hanımlar kız çocukları için tasarlamış oldukları takılardan bileklikler, kolyeler gibi kız çocukların en çok sevmiş oldukları modellerde genellikle hayvan figürlerini kullanmaya çalışmışlardır. Mesela kedi figürleri kelebekler ve aklınıza gelebilecek her hayvan figürünü eksiksiz şekilde yapabilecek ve sizlerde dizayn edebileceksiniz. Çünkü takı dünyasında modayı takip eden hanımların zaten önceden zevklerine hitap etmesinden dolayı sizlerde gördüğünüz zaman muhakkak bu fırsatlardan ve şık görünümlerden faydalanmak isteyeceksiniz. Ayrıca bu fimo takılarını sizlerin kendiniz yapmış olması da zaten hem değer hemde özellikler kazandırmak için en büyük unsur olacaktır.