Her Bayanın Bilmesi Gereken Ev ile Alakalı 20 Pratik Önemli Bilgiler

  • 03 Eylül 2015
  • 2.893 kez görüntülendi.
Her Bayanın Bilmesi Gereken Ev ile Alakalı 20 Pratik Önemli Bilgiler

Her bayanın hatta beylerin bile evleri ile alakalı bilmesi gereken hatta hafızalarında tutması gereken hem pratik olması hemde tasarruf açısından çok çok faydalı biligleri siz değerli ev hanımları ile paylaşmak istedik. Bunlarda bazılarından bahsedelim isterseniz. Örneğin çamaşır makinakarınin kireç tutmaması için neler yapılabilir yerdeki halıların kaymaması için neler yapabilirsiniz banyolar için en basit pratik ve ucuz yoldan nasıl temizlik yapılır örneğin soğan doğradınız ama kokusu ellerinizden çıkmıyor bu soğan kokusu en pratik olarak nasıl çıkar mutfakta kullandığınız bıçaklar paslanmış bu bıçakların pası nasıl temizlenir halıların köşelerine masa ve sandalyelerin bıraktığı izden kurtulmanın yolları mutfaklarda ve banyolardaki tıkanmış lavaboları nasıl açabiliriz evinizdeki muslukları çeşmeleri nasıl ve neyle silersek daha temiz ve parlak olur tencerelerin ve çaydanlıkların dibinde tutan kireçler nasıl temizlenir örneğin yemeklerde domates kabuklarından hoşlanmayanlar için domates kabukları en kısa zamanda ve pratik olarak nasıl soyulur evinideki lambalar ampullerdeki zamanla oluşan pütürlerden arınmanın yolları nelerdir dondurucudan çıkardığınız balıklar çok pismi kokuyor üzülmeyin bunun içinde pratik akıllıca bir yöntemi vardır.

Örneğin ev hanımları yemek yaparken yemeğin tuzunu biraz fazla mı kaçırdınız durun üzülmeyin bubun da pratik bir çözümü verdır, çatal kaşık ve bıçakların kararmasını önleyici çözümleri de unutmadık bayanlar, mesela bir yere gezmeye gittiniz ama diş macununuz yanınızda yok almayı unuttunuz bunun da özel bir çözümü vardır, ev hanımları mutfaktaki yemek kokularından kurtulmak için neler yapabileceğinizi biliyor musunuz.?? sigara kullanan hanımlar ve beyler küllükteki kalınlaşmış kül tabakasından ve kokusundan kurtulmak için önemli pratik bilgiler de burada. Haşlanmış yumurta suyunun nasıl değerli ve yararlı olduğunu biliyor musunuz.?

Her Bayanın Bilmesi Gereken Ev ile Alakalı 20 Pratik Önemli Bilgilerin görsel anlatımlı uygulamalı videosu.


İşte hanımlar beyler buna benzer bir çok pratik ve ekonomik çözümler üretmek için siz değerli ev hanımlarını düşünerek bu pratik önemli ve özel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz umarız bu bilgiler işinize yaracaktır. Bu zengin ve faydalı bilgileri zizlere uygulamalı olarak anlatan videomuzu buyrun hep beraber izleyelim hayatınız boyunca sizlere yararlı olacak değerli pratik bilgiler.