Kadın, Kadınlar Sitesi

İpekyol Yeni Sezon Bayan Elbise Modelleri

18.12.2014
2.970
Sponsorlu Bağlantılar
İpekyol Yeni Sezon Bayan Elbise Modelleri

İpekyol yeni sezon bayan elbise modelleri şıklıkları ve modern yapıları ile beğenileri kazanmaktadır. Elbise bayanların kullanmaktan en çok zevk aldıkları kullanarak kendilerini iyi hissedecekleri elbise örnekleri şık duruşu ve modern yapısı ile her zaman beğenileri kazanmış çok çeşitli elbise örnekleridir. Renk seçenekleri ve aynı zamanda renklerin bir elbise modelinde ne kadar şık durduğunu gösteren havalı bir elbise modelidir. elbiseler şık duruşları ve tek parça olması ve kombini kolay olması ile de dikkati çekmeyi başarmaktadır. İpekyol kalitesinden dolayı ilk sıralarda yer almış ve ipekyol kumaşları bayanların üzerine oturacak şekilde tamamlanmış havalı ve görkemli olan elbise modelleridir. Şık duruşu ve havalı olması elbise modeline çok yakışacaktır. Birbirinden farklı modellerde olan elbise seçenekleri olmaktadır. elbise modelleri kullan yerine göre farklılık göstermektedir. Günlük yaşantınızda kullanacağınız ve özel günlerde kullanacağınız elbiseler olarak ayrım göstermektedir. Özel günlerde daha havalı olan elbise modelleri ipekyol sayesinde bayanların dikkatini çekmeyi başarmış özel kombinlerdir. İpekyol mağazalarını alışveriş merkezlerinde bulabileceğiniz gibi internet üzerinden de bulabilme imkanı olacaktır.

SAde pudra pembe elbise modelinde kol detayında ve sırt detayında olan güpür detayları elbise modeline renk katmaktadır. Bol kesimli olması elbise modeline bir hava katmaktadır. son dönemlerde çok tercih edilecek olan mavi üzerinize oturan elbise modeli kendine güvenen bayanların tercih edeceği havalı elbise örnekleridir. Şıklığı ve havası ile her zaman dikkat çekecektir. Deri ve tül şıklığını aynı anda uygulana ipekyol derinin cazibesini şifon kumaşlar ile yumuşatıp havasına hava katmıştır. Kuş günlerinde tercih edilecek taba rengi örgü şekilde yapılmış ve etek detaylarında güpür kullanılmış bol kesimli elbise modeli tarzı olan bayanların tercih edeceği havalı bir elbise modelidir.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

İster spor giyim ister daha klasik hale getirebilme imkanına sahip olacağınız ipekyol markasıdır. Aslında ipekyol elbise modelleri klasik kesimli olan ve çalışan bayanların rahatlıkla kullanacakları havalı ve güzel olan elbise örnekleridir. Farklı kesimleri sayesinde sıradan olmaktan çıkacaksınız. Bu sezonda etek detayları volanlı olan elbise modelleri çok moda olmaktadır. Üst detayı sıfır kollu olan ve gri kenarları ise siyah şeritler ile tamamlanmış elbise modeli modern yapısı ile beğenileri kazanmayı başarmaktadır. İpekyol her markanın kullandığı leopar desene farklılık katacak tarz bir hale getirmektedir. Sıfır kollu olan ve aralarında tük kullanılan sanki bakıldığında parça parça ayrılmış elbise modeli etek detayı ise volan şekild etammalanmış havalı ve modern olan çok güzel elbise modelidir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.