Kadın, Kadınlar Sitesi

Kırmızı Halı Bayan Abiye Elbise Modelleri

19.01.2015
5.298
Sponsorlu Bağlantılar
Kırmızı Halı Bayan Abiye Elbise Modelleri

Bayanların dikkatini çeken ve sabırsızlıkla ünlü bayanların kırmızı halıda ne giydiklerinize bekleyen bayanlar ben sizler için bugün kırmızı halı abiye elbise modelleri ile karşınıza çıkmaktayım. Kırmızı halı abiye modelleri havası ve tarzı ile bayanların dikkatini çekmektedir. Hatta biliyorum ki özel günlerde bayanlar kendilerine abiye diktirmek için kırmızı halı abiye elbise modellerini araştırmaktadırlar ve ufak değişikler ile kendilerine moda evlerinde diktirmektedirler. Kırmızı halı önemli bir gece olduğundan bayanlar şıklık yarışı halindedir. En güzel halleri ve en modern elbise modelleri ile havalarına hava katacak olan çok çeşitli modern tasarımlar ile her zaman ilgi çekmeyi başarmaktadır. Birbirinden farklı renk seçenekleri olan ve modellerle dikkat çekecek olan abiye modelleri her zaman beğenileri kazanacak ve her zaman sabırsızlıkla beklenecektir. Durum bu şekilde olunca birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile kırmızı halı abiye elbise modelleri beğenileri kazanmaktadır.Sade beyaz renk ile zarifliğinize zariflik katmak için kullanabilir renk katmak için ise sarı parlak detaylar ince ince bir boğaz detayı yapabilirsiniz. Kırmızı renk kırmızı halı modellerinde çok kullanılan aynı zamanda balık olan straptez abiye modelinde bütün dikkat etek detayında hareket katılmaktadır. Etek uçlarının hareketli olması abiye modeline şıklık ve hava katmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Mavi renk uzun kollu ve el işlemesi olması şıklığının yanında zarifliği ile de dikkat çekmektedir. Taşların parlaması ile kesinlikle ilgi çekici olmayı başarmıştır. Bel detayında ise sarı ince kemer ile hareket katılmaktadır. Mavi tonlarının çeşit çeşit olarak kullanıldığı ve Farklı modeller ile kombinlenen kırmızı halı abiye modeli şıklıkları ve tarzı ile beğenileri kazanmaktadır. Kırmızı halı abiye elbise modellerinde hamile bayanlarında dikkatini çektiği çok havalı olan abiye tasarımları ile her zaman dikkat çekecektir.

siyah seven bayanlar siyah renk her zaman abiye modelinde çok kullanılan renktir. Kabarık etek detayı olan ve ince göğüsten askı olması ve komple sırt dekoltesi ile tamamlanan çok havalı bir abiye modelidir. Siyah rengin şıklığı ile her zaman beğenileri toplamaktadır. Yeşil uzun kollu ve komple payet detaylı olan ve ışıltısı ile beğenileri kazanacak uzun abiye modeli her bayanın taşımaktan zevk alacağı çok güzel bir abiye modelidir. Kesinlikle beğenileri kazanacak çok havalı olan yeni sezon tasarımıdır. Bu yılın bordo modası kesinlikle kırmızı halılarda yerini almaktadır. Derin sırt dekoltesi ve aynı zamanda uzun kuyruk detayı olan havalı bir abiye elbise modelleridir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.