Kadın, Kadınlar Sitesi

Kışlık Bayan Uzun Etek Modelleri

22.12.2013
7.169
Sponsorlu Bağlantılar
Kışlık Bayan Uzun Etek Modelleri

Hanımların en çok kendilerini rahat hissettikleri etek modelleri genellikle uzun etekleri söyleyebiliriz. Yaz ayların da olduğu gibi kışa özel tasarlanan kışlık bayan uzun etek modelleri yeni açılan kış sezonu ile birlikte hanımların beğenilerine sunulmuştur. Kışa özel olması amacı ile de kışlık kumaşların her çeşidi kullanılmasına özen gösterilmiştir. Ama en çok ilgi gören modeller arasın da yer alan stiller ise hoş desenler ile birlikte etek kesimlerinin uyumu yakalaması çalışılmış olan tasarımlardan olmaktadır. Çünkü desenli kumaşlar ile yeni modeller yaratılarak son tren haline gelmeyi başarmıştır diyebiliriz. Kesimlerinde ise kloş etek kesimler, dar kesimler olmakta ve bel kısımları ya yüksek bel yada düşük bel gibi mükemmel stiller yaratmayı başarmışlardır. Yüksek bel kesimleri özellikle abiye tarzını yansıtan eteklerde daha çok kullanılması sonucunda farklı etekler yaratılmasına olanak sağlamıştır. Zaten son günlerin en çok tercih edilen tarzı ise düşük bellerden oluştuğundan dolayı hazırlanan düşük belli kışlık uzun etekler de gereken ilgiyi görmektedir. Dar uzun kışlık etekler hanımların daha rahat hareket etmelerini sağlamaları için gizli yırtmaç ve derin yırtmaçlar şeklinde tamamlanmıştır. Ayrıca parçalı şeklinde hazırlananlarda ilave edilen parçalar sayesinde kloş etekleri andıran stiller olarak göreceksiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bunların yanı sıra mesela dar veya geniş eteklerin üzerine eteğin kumaşı ile kumaş seçilerek eteğe eklenmiş ve değişik tarzlar olarak tamamlanmıştır. Bu tarz modeller gösterişli olmasını sağlayarak daha da özel etekler yapılmıştır. Görünüm açısından bakarsanız uzun etekler bayanları daha zarif ve estetik bir güzellik katacağından dolayı ayakkabı seçimlerinizi topuklu ayakkabılar olarak tercih ederseniz kusursuzluğa da imzanızı atmış olacaksınız. Ama örneğin günlük tarzı düşündüğünüz zaman topuksuz ayakkabılar da farklı bir hoşluk yaratacağını unutmayınız.

Bunların kışlık olması sayesinde de şık çizmeler, botlar veya diğer kışlık ayakkabılarınız ile de seçebilme ve giyme imkanını yakalamış olacaksınız. Eteklere farklılık ve değişimi yansıtmayı düşünürseniz sizlerin en büyük yardımcınız kemerler olacaktır. Ayrıca kuşak bağlamalar da istenilen ve üzeriniz de görmek istediğiniz kombinleri yaratmaya yardımcı olacaktır. Mesela kemer veya kuşaklardan rahatlıkla ister mağazalarda isterseniz kendiniz el yapımı olarak elde edebilirsiniz. Bazı kemerlerin uç kısımlarına  püsküller veya saçaklar eklendiğinden dolayı kesinlikle bu modeller ile muhteşemliği yaratabilirsiniz. En önemlisi ise bu kışta sizler için hazırlanan kışlık bayan uzun etek modelleri ile kolay bir şekilde kombinler yaratmanız mükemmelliği yakalamanıza en büyük desek olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.