Kadın, Kadınlar Sitesi

Kışlık Kız Çocuk Elbise Modelleri

29.11.2013
6.943
Sponsorlu Bağlantılar
Kışlık Kız Çocuk Elbise Modelleri

Kız çocuklarına özel olması için çok özel tasarımlardan oluşan harika kışlık kız çocuk elbise modelleri bu kış sezonunda da en iyi şekilde hazırlanarak küçük hanımefendiler için sunulmuştur. Bu özel olduğu kadar kızların üzerinde muhteşem görünecek elbiseleri kızların beğendiği kadar giyimlerine özen gösteren annelerinde beğenisini kazanarak ilgilerini çekecek niteliklere sahiptir. Her yaşta bulunan kız çocuklara hitap etmesi nedeni ile kızınız kaç yaşında olursa olsun ona özgü bir modeli mutlaka bulabileceğinizden kuşkunuz olmasın. Bazı modellerinde tek parçadan hazırlandığı gibi etek i elbise veya ceketle tamamlanarak farklı stiller oluşturulmuştur. Ayrıca hanımların üzerinde kusursuz görünüm kazanan bolerolarda kız elbiselerinin de kullanılarak adeta modelin ve elbisenin bir parçası haline gelmektedir. Ama sizler kızlarınıza kendinizin ve kızınızın zekine hitap eden elbiseler istediğiniz zaman ister hazır elbiseler elde ederek üzerine bir şal veya bolero ile kombin yapabilirsiniz. Veya askılı örgü iplikleri ile arzu ettiğiniz renkte örerek elbisenin iç kısmına hoş bir badi ile tamamlayabilirsiniz. Eğer kendiniz hazırlamayı düşünüyorsanız kumaşları kullanabileceğiniz gibi renkli tüllerden de faydalanarak farklı elbiseler yaratabilirsiniz. Tek renk tül ile uygulayabileceğiniz gibi bir çok renkte kullanılan tüller ile etek kısmını kabartarak tam kız çocuklarına uyumlu ve özel tasarımlar yapabilirsiniz.

Desenler de pek farklı bir değişim yaratılmamıştır. Çünkü çocuk elbiseler tarzında olduğundan dolayı kullanılan desenler çiçekler güller veya resimlerden oluşan desenler ile dizayn edilmiştir. Bunların yanında yer alan diğer desenler ise puantiyeler, leopar desenler gibi arklı desenleri en çok biraz büyükçe kızlar için düşünülmüştür.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Etek boyları ise mini etekler fazlaca tercih edilerek uzun veya diz hizasında olan etek boyları da özenle yapılmıştır. Zaten çocuk elbiselerinin her zaman daha gösterişli ve kendini gösteren elbiseler olmasına dikkat edildiğinden dolayı mutlaka beğeneceğiniz stilleri kızlarına çok uygun görerek tercih edeceksiniz. Yaşları daha minik ve şirin kızlara özel olanlar ise kolları kolsuz veya askılı şekilde olduğu gibi yaka kısımlarına şirin ve hoş ponponlar ilave edilerek daha mükemmel görünümler içinde görünmelerini sağlamışlardır.

Pırıltılı ve rengarenkler de ise pullar, simler, boncuklar, taşlar gibi ışıltılı aksesuarla ile canlılık katılarak herkesin kızlarına seçeceği şekilde hazırlanarak kış sezonuna uygun sunulmuştur. Artık bu elbiseler ile ahengi yakalayan kızlara özgü bandaj, bant veya tokalar ile daha kusursuzluğu yakalayabilirsiniz. Anneler kıyafet konusunda verdikleri özeni kendi kızlarında da gösterdiklerinden dolayı işte bu kışlık kız çocuk elbise modelleri onların ve kızlarının zevkine hitap edecektir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.