Kadın, Kadınlar Sitesi

Kom Marka Yeni Sezon Bayan Gecelik Modelleri

18.01.2015
2.356
Sponsorlu Bağlantılar
Kom Marka Yeni Sezon Bayan Gecelik Modelleri

Kom markası yıllardır mayo ve iç çamaşırı ile ilgili yaptığı ürünler ve ürün çeşitlilikleri sayesinde her zaman dikkat çekmektedir. Türkiyede tek büyük iç çamaşırı markası olan kom markası kalitede öncü bir firmadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde büyük bir kitleye ulaşmayı başarmış ve her zaman beğenileri kazanmaktadır. Yaklaşık olarak 50 yıllarda faaliyete başlayan kom markası zaman ilerledikçe gelişimine devam ederek son teknolojiyi kullanarak her zaman öncü firmalar arasında kesinlikle yer almaktadır. Kom tesisleri büyük bir alanda yer almaktadır. Ben sizler için bayanların kullanmaktan zevk aldıkları gecelik modelleri ile yeni sezonda trend yaratan tasarımları ilgi çekici olmakta başlamaktadır. Birbirinden farklı modellerde olan yeni sezon gecelik tasarımları kullanım yerine göre tercih edilmektedir. Gecelikler rahatlığı seven bayanların tercih edeceği çok çeşitli tasarımlardır Saten ve penye olan gecelik modelleri kullanışlı olması ile yerine göre farklılık göstermektedir. Açık mavi ve parlak olan saten gecelik modeli askılı olmasının yanında göğüs altında olan dantel detayı ile çekici bir hal almaktadır. Modern yapısı ve bayanların tarzına göre tercih edilecek olan çok modern bir gecelik modelidir. Beyaz her bayanın kullanmaktan zevk aldığı askılı kısa ve göğüs detaylarında dantel ile hareket katılmış olması gecelik modeline modern bir tarz katmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Kesinlikle sadeliği ile güpür detaylar birleşince ortaya çok havalı bir gecelik modeli çıkmaktadır. Yaz aylarında günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz fuşya pembe ince askılı olan ve ön detayında beyaz desen ile tamamlanmış penye çok rahat bir gecelik modelidir. Beyaz uzun ve ince askılı derin yırtmaç detayı olan gecelik modeli üzerinde sabahlık detayının da olması ile kombine olan özel bir gecelik modelidir. Kesinlikle beğenileri kazanan kom markasının yeni sezonda beğenisini kazanacak havalı bir gecelik modelidir.

Günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz ve yıllardır modasını kaybetmeyen kırmızı ve lacivert renklerde olan çizgili kısa kollu gecelik modeli cep detayında olan çapa detayı ise gecelik modeline spor bir hava katmıştır. Pembe puantiyeli ve sıfır kollu olan gecelik modeli puantiye modelinin havasını gösteren yeni moda bir tasarımdır. Puantiyeli olan gecelik modeli kısa kollu olan modelden de tercih edebilirsiniz. kış ayları için ise uzun kollu olan siyah dizlerde olan gecelik modeli kom markasının yeni sezon tasarımları ile ilgi çekmektedir. Kom tasarımları ve yeni sezon tasarımları ile her zaman beğenileri kazanmayı başarmış modern bir tasarımdır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.