Kadın, Kadınlar Sitesi

Koton Yazlık Çocuk Kıyafet Modelleri

08.08.2014
5.548
Sponsorlu Bağlantılar
Koton Yazlık Çocuk Kıyafet Modelleri

Herkes tarafından kalite ve tasarım açısından başarılı olarak tanınmasından dolayı en çok aranılan kıyafet tasarımlarını sunmaya devam etmektedir. Bayanlara ve beylere eksiksiz olarak hitap ettiği gibi çocukları da göz ardı etmeden onlara yaz sezonu için koton yazlık çocuk kıyafet modellerini hazırlamıştır. Bebek çocuk giyim stilleri oldukça geniş olarak ele alınmaktadır. Çünkü bebeklere ve yaş itibari ile farklılık gösteren çocuklara ayrı ayrı hitap etmek zorunda olduğundan dolayı her yaşa ve her bebeğe özgü modelleri kataloğunda göreceksiniz. Malum yaz sezonu olunca daha ince kumaşlar kullanılmasına özen gösterilmiş ve kesimleri çocuklara rahatlığı sunmak amacı ile geniş olarak yapılmıştır. Ayrıca bu kıyafetler elbise tasarımlarını içerdiği gibi farkı kombinlerde şıklık içinde tasarlanmıştır. Mesela kız ve erkek çocukları için onlara özgü kapri pantolon, uzun pantolon şeklinde düşünülmüş ve pantolonlar bazen kotlar ile yapılarak bazen de keten gibi yaza özel kumaşlar kullanılmaya çalışılmıştır. Bunların yanı sıra en çok aranılan kıyafetlerde şortlar ya bluzlar ile yada tişörtler ile kombin edilmek istenmiştir. Aksesuar olarak ise çocuk için hazırlanan hoş çocuk kemerleri ile tamamlanmıştır. Şortları değişik şekilde dizayn etmeleri sonucunda ise şort tulumlar onlar adına en ideal kıyafet tarzını oluşturacaktır. Çünkü şort olması ve tulum olarak hoş bir stil yaratılması çocuklar için olduğu kadar annelerinde onlar için tercih etmelerine neden olmaktadır.

Elbiseleri ise tek kesimden oluşan stilde bulacaksınız. Boydan yapılan ve elbise boyu mini etek veya uzun diz hizasından oluşan tarz şeklinde sonlandırılmıştır. Ayrıca çocuk elbiseleri ve kıyafetleri en çok desenlerin uygulanması sayesinde daha gözde modeller yaratmak için oldukça fazlaca kullanılmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Çünkü çocuk kıyafetlerine hemen hemen her desen rahatlıkla kullanılmaktadır. Mesela bu desenler için hoşluğu ve şıklığı bulabilecek özelliklerde dizayn edilmektedir. Örneğin çiçekler olabileceği gibi çizgi desenler ve bir çok hayvan resimlemeleri ile mükemmel kesimden oluşan elbiseleri onların sevecekleri ve beğenecekleri tarzdan oluşmasına imkan tanımaktadır. Tarz olarak ise spor tarzına oldukça ağırlık verilmiştir. Çünkü onlar için en muhteşem kıyafetleri sunma adına bu spor tarzları kolaylıkla rahatlığı ve beraberinde onlara şıklığı sunması kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca etek bluz veya etek tişört ile tamamlanan modelleri kızlarınıza uygun bulacaksınız. Erkek çocukları için de birbirinden hoş ve güzel stilleri de seçme imkanını tanımaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.