Kadın, Kadınlar Sitesi

Louis Vuitton Bayan Ayakkabı Modelleri

29.10.2014
2.847
Sponsorlu Bağlantılar
Louis Vuitton Bayan Ayakkabı Modelleri

Hanımlar için en özel ayakkabı modellerini tasarlamayı kusursuzca sunan louis vuitton bayan ayakkabı modellerini bu yeni sezonda daha şık hali ile göreceksiniz. Sade bir şekilde hazırlanan stillerde sadeliğinin yanı sıra sizlerede zarifliği sunabilecek özellikler kazandırılması sonucunda en farklı şekli ile sunulmuştur. İki farklı kategori olarak tercihlerinizde yer alması için ise hem spor ayakkabıları hemde abiye tarzları olarak seçim yapacaksınız. Spor ayakkabılarda görünüm şeklinin sportifliği yansıtması sebebi ilede en rahat ve en konforlu ayakkabınız olacaktır. Bu nedenlede yapılan klasikliği devam ettirmek amacı ile ip bağcıklar ve yapışkan bantlar sıkça kullanılmıştır. Bu stilden oluşan modellerde renk vermek ve daha modernliği sağlayacak şekilde dizaynlar uygulanmıştır. Mesela ayakkabıların taban kısımları düz yapılmış ve modelin renginden değişik ton ile tamamlanmıştır. Renkleri ise bayanlara hitap edebilmesi için oldukça çok pembe gibi hoş tonlardan oluşması amaçlanmıştır. Biraz daha abiye stiline ve günlük kullanılacak olan modellerde biraz ağır görünümler yansıtacak düzeyde yapılmaya çalışılmıştır. Çünkü bu tarzlara topuklardan oluşan güzellikler ilave edildiği gibi markanın amblemide desen olarak bazı tasarımlarda kullanılmaya çalışılmıştır. Zaten genel tarzını oluşturan ve modellerin özelliğini daha mükemmel hale getirmek amacı ile bu şekilde hazırlanmaya çalışılmıştır.

Ama farklılığı bulabileceğiniz louis vuitton bayan ayakkabılarıda bulunmaktadır. Genellikle abiye ayakkabılarında önceliği zarifliğe ve zarafete uygun olabilmesi amacı ile hem topuklara geniş yer verilmiş ve muhakkak hoş güzellikler ile buluşması amacı ile de desenler ve figürler kullanılmaya çalışılmıştır. Mesela bazen çiçek şeklinde görecek bazende ayrı hoşluk taşıyan stillerin yansıtıldığını fark edeceksiniz. Ten renk ile hazırlananlarda örneği beyaz seçilen tonlarda ayakkabıların üzeri büyükçe yapılan güller ile donatılmış ve ayaklarınızın güller içerisinde görmenize olanak sağlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kışa özgü modellerde ise tüyler ve kürkler ile kaplanmıştır. Böylece muhteşem görünmeyi başararak kışa özgü ve şıklığı yansıtan tarzı ile tercih edebileceksiniz. Ayrıca parlaklığı ve en parlak görünümü ile modele farklılık yaratması için ruganlar olmak üzere metal ve gümüş renkler ile tamamlanmıştır. Bunlara renk kazandırmak için de şeritler halinde çizgilerin kullanılması düşünülmüştür. Yani her bayan ayakkabı stilinde size özel ve yepyeni tasarımları bu markanın hazırladığı modellerde bulabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.