Kadın, Kadınlar Sitesi

Mango Bayan Küpe Modelleri

07.01.2015
3.022
Sponsorlu Bağlantılar
Mango Bayan Küpe Modelleri

Mango yeni sezonda bayan küpe modelleri ile ilgi çekmektedir. Farklı tarzlarda olan küpe örnekleri şıklıkları ve modern yapılar ve havalı olması ile beğenileri kazanmayı başarmaktadır. küpe takı modellerinde en çok kullanılan ve bayanların günlük yaşantılarında çok kullanılan takı modelleridir. küpe örnekleri kullanım yerine göre kullanılacak olan takı örnekleridir. Her zaman bayanların kullanmaktan zevk aldıkları ve günlük yaşantılarında şıklıklarına şıklık katacak ve bayanları tamamlayan detaydır. Mango bayanların tarzına göre değişecek ve modern yapısı ile de kesin havalarına hava katacaktır. Mango markası kalitesinden dolayı bayanların havasına kesinlikle hava katacak ve kalite sevenlerin her zaman ilgisini çekecektir. Aslında mango markası birçok farklı tarzda olan bayanların çok çeşitli takı modelleridir. Salkımlı küpe örnekleri yeni sezonda çok moda olan yeni moda küpe örnekleridir. Farklı modellerde olan salkımlı küpe örnekleri renk seçenekleri ile de dikkat çekmektedir. rose rengi olan salkımlı küpe modeli boncuk detayı ile de tamamlanmaktadır.tamamlanmaktadır. Rose ve gümüş renklerinden olan çok çeşitli olan salkımlı küpe modelidir. halka küpeler ise yıllardır modasını kaybetmeyen küpelerdir. Mango farklılık katarak halka küpe modeline halka içine yuvarlak şekilde halka yaparak tamamlanmış yeni sezon tasarımlarıdır.

halka küpeler özellikle uzun saçlı bayanların kullanacağı çok güzel mango bayan küpeleridir. Mango minik küpeler farklı seçeneklerde olan ve aynı zamanda günlük yaşantınızda çok kullanılacak çeşitli mango küpeleridir. Yıldız ve kare taş şeklinde olan minik küpelerdir. Farklı ok seçeneklerinde olan mango bayan küpe örnekleri çeşitli ok işaretlerinin gösterildiği çok şık küpe tasarımlarıdır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Her zaman kullanabileceğiniz çok anlamlı ve modern olan küpe tasarımlarıdır. Bu yılın modası olan bordo renk üç tane üçgen şeklinde iç içe geçmesi ile tamamlanan ve üzerinde olan bordo taş detayı ile tamamlanmış yeni sezon tasarımıdır. Şıklığı ile göz kamaştırıcı güzelliktedir. Üst detayında kristal taşlar uygulanmış ve alt detayı ise üç tane salkım detayı olan havalı ve çok güzel mango küpe modelidir. Şıklığı ile kesinlikle dikkat çekecektir. Taşların ışıltısına püskül detayları ile tamamlanmaktadır. komple taşların büyükten küçüğe doğru sıralandığı yukarıdan aşağıya doğru inen çok modern ve havalı mango bayan küpe modeli ile kesinlikle dikkati çekmektedir. Kare sarı metal altından olan salkımlı çivi detayı ise günlük yaşantınızın modern havasına ayak uydurmanız neden olacaktır. Yeni sezonda birbirinden farklı seçenekleri olan yeni sezonda bayanların beğenisini kazanacak küpe modelleridir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.