Kadın, Kadınlar Sitesi

Mango Yazlık Bayan Elbise Modelleri

02.06.2015
3.410
Sponsorlu Bağlantılar
Mango Yazlık Bayan Elbise Modelleri

Her zaman hanımların bayan kadın giyim modellerine renk kazandıran ve zenginlikleri sunan mango yaza özel kreasyonunda özellikle onlara büyük ölçüde hitap edecek düzeyde stiller ile karşılarına gelecek. Bu yaz hem farklı giyimlerden yana tercih etmeyi planlayan hanımlar hem de değişikliğe özgü ve yepyeni imajları elde etmeyi amaçlayan ortak noktasını oluşturacaktır. Neden olarak ise farklı günlerinizde sizlere farklılığı üzerinize sunacak niteliklerde mango yazlık bayan elbise modellerini içeren tarzlarla karşılaşmaya hazır olmanız gerekiyor. Öncelikle spor giyimler her zaman hanımlar için en ideal olmakla beraber onları fit görünümleri kazanmasına yardımcı olacak şekilde dizayn edildiğinden dolayı mesela pantolon gömlekler gibi vazgeçilmezlere ek olarak uzun ve maksi elbiseler hazırlanmıştır. Bayanlar olarak ise desen açısından sıkça çiçekler ile bezenen çiçek desenleri tercihlerimizde yer vermeye özen gösteririz. Ama bu şekilde uygulananlarda açık renkler ile çiçekler, yapraklar gibi değişik desenlerin öncüsü olarak yine mango markasını seçeceksiniz.

Yeni sezona özgü yazlık elbiseler de mini etekler şimdilerde oldukça moda olmakta. Ama mini etekler kesim olarak bazen dar bazende pileler ile zenginleştirilmek suretiyle yapılmıştır. Renkli mango elbiselerinde ise elbiselerin üzeri farklı renk ile hazırlamış ve etek kısımları ise değişik renk tonu ile dahil edilmiştir. Böylece rengarenk ve en renkli elbiseleri yine mango stillerinde sıkça karşılaşacaksınız. Uzun tarzlarda ise estetik olabilmesi açısından üzeri dar kesim ile yapılarak etek bölümleri ise geniş ve kloş etek ile tamamlanmıştır. Bu tarzları ise günlük şeklinde değerlendireceğiniz gibi bazı yaz günlerinde özel günlerinizde de şıklığı elde edeceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Örneğin değişik bir yazlık elbise olarak düşüneceğiniz stile hitap eden modellerde yaka detayları bebe yaka şeklinde uygulanmış ve kol kesimleri kolsuz olarak estetikliği kazanmıştır. Ayrıca özellikle kol kısımlarında çok kullanışlı hale getirebilmek amacı ile katlanabilir kollar şeklinde yapılmıştır. Yani elbise kollarını isterseniz kusursuz katlama yapılarak düğme ile sonlandırılmıştır. Genellikle spor elbiseler de sıkça kullanılan bu kesim yaz günlerin de en rahat ve en şık spor elbise olacaktır. Yani moda ve trend söz konusu olunca her zaman mango imzası bulunan elbise modelleri ile yepyeni ve şık olmak böylece mümkün olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.