Kadın, Kadınlar Sitesi

Mayorel Kız Bebek Elbise Modelleri

12.12.2014
4.922
Sponsorlu Bağlantılar
Mayorel Kız Bebek Elbise Modelleri

Mayorel markası kalitesi ile dikkat ekmektedir. Kaliteli kıyafetler ve farklı seçenekler ile mayorel tasarımları bebeklerinizin ne kadar şık olduğunu gösterecektir. Eğer bebeğinizin giyimine dikkat ediyorsanız onlar çeşit çeşit giyinsin istiyorsanız tabiki bunun yanında maddi olarak bir düşünceniz yok ise mayorel tasarımları sizlerin beğenilerini kazanacaktır. Durum bu şekilde olunca birbirinden farklı modellerde mayorel kız bebek elbise modelleri içinizi açıcak güzellikte olan modellerdir. Renk seçenekleri olmasının yanında her kız bebeği gibi pembe renklerin hakim olduğu elbise örneklerinden oluşmaktadır. elbise seçimleri kız bebekler içinde kullanılan yere göre değişmektedir. Kullanılan yere ve amaca göre değişen çok çeşitli mayorel elbise örnekleri her zaman kullanılmasından zevk alınacak olan çok özle tasarımlardır. Mayorel tasarımlarını internet siteleri sayesinde ulaşabilir.İstediğiniz herhangi bir modele sahip olabilirsiniz. Yeni doğan bebeğiniz için hatta mevlüdün de bile kullanabileceğiniz pembe kısa kollu olan elbise modeli ön detayında olan beyaz fırfır detayı ile aynı zamanda şapkası ile tamamlanmış çok havalı bir mayorel kız bebek elbise modelidir. Güpür modası kız bebeklerde de kullanılmaktadır. İç astarı yeşil olan ve üst detayı ise çiçek desenli beyaz güpür olan elbise modeli renklerin geçişi kesinlikle çok güzel olan ve altına su yeşili bir ayakkabı ile kombine edeceğiniz modern bir tasarımdır.

Elbise komple tülden minik minik çiçekler şeklinde kombine edilmiş olan ve aynı zamanda güzelliği ile de yaz aylarında kız bebeklerin şirinliklerine şirinlik katacak çok güzel bir elbise modelidir. Çiçek desenlerini seviyorsanız eğer beyaz üzerinde pembe çiçeklerin kombine olduğu ve ön detayında pembe kurdele ile süs yapılan çok güzel bir elbise modeli dir. Kesinlikle bayanların beğenilerini kazanan yeni sezon tasarımlarındandır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Kış aylarında merselize ipten örülen elbiseler mayorel farkını yansıtmaktadır. Uzun kollu olan ve ön detayında kedi resmi yapılmış elbise modeli kış aylarında yani bu aylarda bebeklerinizin rahatlıkla kullanacağı çok havalı modellerdir. alt detayı farklı renklerden kat kat fırfır detayı uygulanmış renk uyumu ve güzelliği ile beğenileri kazanacak çok güzel bir elbise modelidir. Uzun kollu elbise örneklerinden pembe ve üzerinde puantiye detayı olan elbise modeli kollarında ile fırfır detayları ile dikkat çeken çok güzel bir elbise modelidir. Etek bölümünde fiyonk olan yeni sezon tasarımıdır. Kot elbise modellerinden uzun kollu ve etek detayı fırfır olan elbise modeli kırmızı detaylar ile tamamlanmaktadır. kırmızı detaylar kot elbise modeline çok yakışmış modern tasarımlardır. Şıklıkları ile beğenileri kazanacak yeni sezon dikkat çekecek olan modern bir elbise modelidir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.