Kadın, Kadınlar Sitesi

Modern Drasuar Modelleri

24.01.2015
4.011
Sponsorlu Bağlantılar
Modern Drasuar Modelleri

Sevgili okurlarım evlerinizde genellikle kapıdan içeri girdiğinizdeki duvarda aynalı olan veya aynasız drasuarlar dikkat çekmektedir. Aslında drasuar modelleri evinizin tarzına göre dikkat çekmektedir. Klasik olan evlerde daha özel oygulu olan modeller dikkat çekerken spor olan evlerde ise spor tarzda olan drasuar modelleri beğenileri kazanmaktadır. Modern drasuarlar evinizin havasına kesinlikle hava katacak ve tarzı ilede dikkat çekecek olan çok özel tasarımlardır. Birbirinden farklı renk ve model seçeneklerine sahip olan ve aslında son dönemlerin modası olan renkli drasuar modelleri şıklıkları ve modern yapısı ile beğenileri kazanmaktadır. Birbirinden farklı modellerde ve renk seçeneklerinde olan yeni sezon drasuar tasarımları beğenileri kazanmaktadır. Evinizde ahşap yapılar ağır basıyorsa eğer açık ve koyu kahverengi renk kombin edilmiş düz bacakları ile dikkat çeken drasuar modeli ayna detayı ile tamamlanmış çok modern bir drasuar tasarımıdır. Ahşap renk genellikle evlerde en çok kullanılan bir mobilyadır.

Aslında drasuar modellerinde iki bacak olması dikkat çekmektedir. Beyaz arslan bacak drasuar modeli aslında ayna modelinin daha sade kullanılması ile klasik ve modern mobilyanın bir arada kullanıldığı yeni sezon tasarımı ile ilgi çekmektedir. eğer dikkat çeken yerin aynada toplanmasını istiyorsanız krem yuvarlak olan ve iç detayında salkım şeklinde detayların olduğu drasuar modeli bacak detayının arslan bacak olması ile kombine olan havalı bir mobilyadır. Evinizden içeri girdiğinizde bütün dikkati çekecek olan en önemli detaydır.
Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

İlk gördüğümüz herşey aklımızda kalmaktadır. sizlerde evlerinizde ilk dikkat çeken yerin modern drasuların olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. El oygusu olan ve özel el yapımı drasuar modeli minik bir alan taşıyan ve ayna modeli ise aynı oygu detaylarına hakim olduğu havalı olan bir mobilyadır. Kesinlikle oygu detaylarının olması drasuar modeline yeni bir hava ve modern bir tarz katmaktadır. Son dönemlerin modası olan renkli drasular modelleri eskitme tarzı olması ile dikkat çekmektedir. Evinizin rengine göre yaptıra bileceğiniz havalı olan yeni sezon tasarımlarıdır. Sade ve güzle olan drasuar örneklerinden düz olarak yapılmış gri renklerde olan drasuar tasarımı sadeliğin şıklığını yansıttığımız havalı olan bir tasarımdır. Tabiki olmazsa olmazlardan siyah renk arslan bacak detayı ile tamamlanmış ve ayna yerine güzel bir tablo kullanılıp hava katılmıştır. Gösterişli olması drasuar modeline çok güzel bir hava katmaktadır. Durum bu şekilde olunca da evlerinizin tarzına göre kesinlikle drasuar tasarımlarından tercih etmeniz gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.