Kadın, Kadınlar Sitesi

Modern Tv Ünitesi Modelleri

14.01.2015
5.246
Sponsorlu Bağlantılar
Modern Tv Ünitesi Modelleri

Teknolojinin ilerlemesi ile mobilya sektörü gelişimini göstererek sektöre damgasını vurmaktadır. Tv ünitesi artık evlerde olmazsa olmazlardandır. önemli olan mobilyanız uygun olanlar arasında karar verebilmektedir. Durum bu şekilde olunca da birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile yeni sezonda herkesin evinde olmasını istediği modern tv ünite modelleridir. Aslında evlerde en çok vakit tv karşısında geçmektedir. Durum bu şekilde olunca da akşama kadar düşünsenize sizlerin gözüne hitap edecek olan mobilya ile içiniz açılacaktır. Yeni sezonda o kadar güzle mobilyalar olmaktadır kı her zaman ilgi çekmeyi başaran modellerdir. Komple krem ahşaptan olan ev ünitesi büyük bir duvar kaplamaktadır. Farklı olan detay ise kesinlikle kahverengi camları olmaktadır. Krem ve kahverenginin ne kadar uyumlu olduğunu gösteren yeni sezon tasarımıdır. Evinizde ahşap ve beyaz parlak renklerden hakim ise beyaz ve ahşap rengin ne kadar şık olduğunu gösteren ve evinizde uyum yaratacak çok havalı bir tv ünitesi ile evinize modern bir hava katacaktır. Evinizde komple beyaz renkler hakim ise duvarınızda komple beyaz olan tv ünitesi evlerinize renk katması açısından farklı renklerde aksesuarlar ile renkli detaylar ile tamamlanabilir.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Genellikle televizyon etraflarında olan kare şeklinde olan kutu detayları ile tamamlanmaktadır. Renk seçeneklerini sizler kendiniz evinizin tarzına göre tercih edebilirsiniz. Hardal rengi olan modern tv ünitesi modern bir tarz yaratmaktadır. Siyah ve beyaz rengi kare kare kutucukların üst üste şekilde kombine edilmesi ve siyah ve beyaz rengin ne kadar uyumlu ve havalı olduğunu gösteren çok güzel bir yeni sezon tasarımıdır.

Evinizde siyah ve beyaz renkler hakim ise kesinlikle bu tarz bir yeni sezon tv ünitesi ile evinizin havasına hava katabilirsiniz. Beyaz ve kırmızı rengin bir arada kullanıldığı tv ünitesinde kapalı kapaklı kullanılan beyaz çekmece kırmızı detaylar ise açık kitaplık şeklinde tamamlanarak uyum sağlanmaktadır. kırmızı ve siyah renklerin kombini tv üniterinde çok dikkat çekmektedir. Havası ve tarzı ile dikkat çekecek olan yeni sezon tasarımıdır. Her zaman evlerde modern bir tarz yaratacaktır. Çok havalı ve görkemli bir eviniz var ise evinizde ise pembe ve gri renkler hakim ise özel olarak dizayn edilmiş olan modern tv ünitesi havası ve tarzı ile beğenileri kazanmayı başarmış yeni sezon tasarımıdır. Kesinlikle her bayanın böyle bir eve sahip olmak isteyeceği aynı zamanda modern tarzın yanında havalı olması ile de her zaman dikkat çekecektir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.