Kadın, Kadınlar Sitesi

Modern Vestiyer Modelleri

14.10.2014
3.805
Sponsorlu Bağlantılar
Modern Vestiyer Modelleri

Evlerinize yapılan iç dizayn ve dekorasyonlar oldukça büyük önem taşımaktadır. Ama evinize ilk giriş yaptığınız an karşınıza ya bir hol yada küçük bir alan ile karşılaşmaktasınız. Bu nedenlede mobilya modelleri arasında bulunan vestiyer tasarımları hem evinizin giriş bölümüne farklılık kazandıracağı gibi daha düzenli ve kusursuzluğu yansıtacaktır. Çünkü vestiyerlerin kendine özgü kullanım şeklinin olması sayesinde ayakkabılarınızı ve montlarınızı ilave edeceğiniz ihtiyacınızı karşılayacaktır. Eskilerde klasikleşen ve birazda küçük şekillerden oluşan modellerden oluşmakta. Ama şimdi son tasarımlara göz atarsanız modern vestiyer modellerini görecek ve evlerinize modern bir görünüm kazandırmak amacı ilk başlangıç yapabilirsiniz. Bazen kolay kullanım istenilmesinden dolayı kapak kısımları sürgülü kapaklardan yapılmaktadır. Çünkü sürgülü tarz ile hem fazlaca yer kaplamamasına imkan vereceğiniz gibi çok kolay kullanım sağladığını fark edeceksiniz. Şimdilerde hazırlanan son modellerde oldukça büyük yapılmaya özen gösterilmiş ve sizlerin özellikle bütün ihtiyacınızı karşılamak amacı ile dizayn edilerek sunulmaya çalışılmıştır. Mesela fortmanto özelliği taşıması adeta büyük çekmeceler ile mükemmellik kazandırılan stiller herkesin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Çünkü düşünülen ve modelde yapılmak istenen dekoratiflik olsun modern görünümler olsun bir çok değişimler içerisinde bu modern vestiyerlere yapılmak istenmiştir. Ama giriş alanı biraz daha küçük olan ve şüphesiz ki küçükçe yapılan vestiyerlerin seçilmesi anlamına geleceğinden dolayı bu şekilde tasarlanan modellere ihtiyaç duymanız kaçınılmaz olacaktır. İşte küçük yapılsada yinede modernliği yakalamayı başaran tarzlarda vestiyerlerin ayak kısımlarının işlemeden oluştuğunu ve hatta üzerinede şık şekilde aksesuarlar ile süslendiğini fark edebileceksiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Şıklığı ile gözlere muhteşem görünmeyi başaran ve sizlere daha ferah ortamları sağlayabilecek özelliklerde bulunan stillerde duvara monte edilen ve bu sayede de dekoratifliği ve modernliği kolaylıkla elde etmeyi başaran modeller oldukça trend haline gelmiştir. Nedeni ise konforu sağlayacağı gibi evlerin giriş kısmına da genişçe bir alan yaratmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca bunların bazıların da kenar kısımlarına küçük ve hoş raf şeklinde mobilyalar ilave edilmiştir. Bu kısımlara ister aksesuarlar ile zenginlik verebilir veya başka ve farklı şekilde süsleme ve dizayn yapabilme olanağını eliniz de bulundurabilirsiniz. Zaten her evde bulunması gereken mobilya olacağı için artık tercihlerde bu tarzdan oluşan farklılıklar ile değişimi yaratabilme imkanını ve fırsatını değerlendirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.