Myra Gold Çocuk Takıları

  • 24 Kasım 2014
  • 3.834 kez görüntülendi.

Bayan takı modelleri olduğu gibi bazen beylere özgü bazende çocuklara özel takıları görmekteyiz. Ama çocuk takılarında en özel modelleri veya en özel şıklığı bulabilme adına çocuklarınız için yepyeni takılar hazırlanmıştır. Bu tasarımları ise bebeklerinizde olsun çocuklarınızda olsun görmenizi sağlayacak marka olarak ise myra gold çocuk takıları olacaktır. Bu modellerin ise tasarlandığı zaman hem bebeklere hem de çocuklara hitap edecek düzeyde olması sağlanmıştır. Mesela yeni doğan bebeklere hediyeler veya armağanlar düşünüldüğü zaman ilk akla gelebilecek armağanları şüphesiz ki bebek iğneleri olmaktadır. Bu bebek iğneleri ise genellikle nazar boncukları dahil edilen ve altın iğneler üzerine dizayn edilen şekilde göreceksiniz. Ayrıca bu sayede de değerli takıları bebeklere hediye edebileceğiniz gibi anlam sergileyen modeller ile de daha çok hoşluğu sağlayabilirsiniz. Ayrıca bebekler için ise özellikle kız bebeklere özel küpeler, bileklikler, bilezikler gibi onlara özel takıları da sunmuştur. Aynı tarzda olan ve sadece renk değişimi uygulanan erkek bebeklere de has takılarda hazırlanmıştır. Kuşkusuz ki kız çocukların takıları her zaman gösterişi sergilemeyi başaran modellerden oluşmaktadır. Bu sebeplede yapılan küpeler bilezikler gibi diğer takılarında da en çok figürler ve hoş şekiller olmak üzere hayvan figürleri de sıkça kullanılmıştır.

Bunların yanı sıra ise meyvelerden oluşan şekillerde kullanılmasına da özen gösterilmiştir. En çok kullanılan hayvan figürlerinden ise kelebekleri, renkli uğur böcekleri, filleri ve daha bir çok gözlere ve zevklere hitap eden hayvan figürlerini başarılı şekilde dizayn etmeyi başarmışlardır. Ayrıca kızlar için çiçekler ve gül motifleri de şık şekilde şekil verilerek sunulmuştur. Artık çocukların takı seçimlerinde ise bir bütün şeklinde ve aynı şıklığı sergileyen set çocuk takıları seçilmektedir. Çünkü hazırlanmış olan küpeler, bilezikler, bileklikler kolyeler olmak üzere zarif şekilde hazırlanan ve kız çocuklarının en çok sevdiği takı haline gelen kız çocuk yüzük modellerinden oluşan en zengin modellerden oluşmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Sizler ise set ve takım olarak seçimlerde bulunabileceğiniz gibi isterseniz sizlerin uygun gördüğü sadece tek takı seçimini de yapabilirsiniz. Yani isterseniz bir yüzüğü tercih edebileceğiniz gibi sadece kolyeyi de çocuklarınız adına seçebileceksiniz. Ayrıca modellerin çocuk takılarına hem renkleri hem de zenginliği yansıtması amacı ile muhteşemlik içerisinde kullanılmaya çalışılmıştır. Altınların kullanıldığı myra gold çocuk takılarında kısacası renklerin ve modellerin itina ile seçildiğini sizlerde fark etmiş olacaksınız.