Kadın, Kadınlar Sitesi

Nikah Şekeri Modelleri

28.03.2014
6.920
Sponsorlu Bağlantılar
Nikah Şekeri Modelleri

Sizler için en önemli gününüzü ölümsüzleştirmek adına mutlaka nikah törenlerinize katılan konuklarınıza ikram etmek amacı ile nikah şekeri vermektesiniz. Bu sebeple de birbirinden farklı ve anlam olarak farklılık içeren nikah şekeri modelleri hazırlanmaktadır. Modellere baktığınız zaman genellikle klasik hale gelen gelin ve damat figüründen oluşan tarzlar ile karşılaşmaktasınız. Ama son zamanlarda uygulanan ve büyük değişim yaratan farklı stillerde oldukça gereken ve beklenilen ilgiyi görmektedir. Çünkü artık gelin ve damat adayları tercihlerini farklılıktan yana kullanmak istemelerinden dolayı bu tarzlar sıkça seçimlerde yerini almaya başlamaktadır. Mesela her şeyde yer alan ve vazgeçilmezlerden olan değişik değişik çiçekler bu nikah şekerlerini daha gösterişli kılmakta ve adeta muhteşemliği en iyi şekilde gözler önüne sermektedir. Şöyle ki çiçeklerin farklı seçilmesinden dolayı bunlar beyaz zambaklar olabileceği gibi renkleri ve şekli itibari ile ilgi çeken figürler şeklinde tasarlanmaktadır. Şekil olarak ise bazıları küçük saksılar içine yerleştirilerek tüller ile zengin modeller yaratmışlardır. Bazılarında ise bu mükemmel çiçekler ile birlikte gelin damat figürleri yerleştirilerek daha görkemli görünmesini sağlamaktadırlar.

Ayrıca çiçek çeşitlerinden olan ve bayanların favorisi halin gelen güllerde renk renk bu nikah şekerlerinde yerini almayı başarmıştır. O kadar çok gözlere güzel gelecek şekilde hazırlamalarından dolayı çok çeşitli ve herkesin zevkine hitap edecek düzeyde olması sizlerin de düşlediğiniz veya tasarladığını model ile karşılaşmanıza sebep olacaktır. Yani aklınıza gelebilecek her çeşit veya değişikliği yansıtacak her stil rahatlıkla bu modeller içerisinde görmenize imkan verecektir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Örneğin araba şekli verilmiş veya kapalı kutu içerisinde tasarlananlar gibi bir çok farklılığı da yansıtacaktır. Ayrıca bazı modeller de üzerine veya tüllerin kenarlarına anlamlı yazı yazmayı ve ilave etmeyi ihmal etmediklerinden dolayı anlamca değerli olacak şekilde dizayn edilenler daha çok gözde nikah şekerleri içinde yerini almıştır. Kısacası her geçen gün değişik bir stil ve tarz yaratılması sonucunda büyük bir zevk ile yapmış olduğunuz düğün hazırlıklarının kusursuzca tamamlamak istiyorsanız bu önemli hususu unutmadan seçmelisiniz. Yoksa düğün hazırlığını eksik tamamlamanın üzüntüsü ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bunların yanı sıra içine yerleştirilen şekerlerin de rengarenk olması sayesinde ayrı bir güzellikte bulmanız da beklediğiniz muhteşemlik içerisinde sonlandırılacaktır. Çeşit ve model bakımından zengin olması sizlerin aradığı nikah şekeri modelini bulmanıza neden olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.