Kadın, Kadınlar Sitesi

Özel Tasarım Bayan Ayakkabı Modelleri

29.06.2015
3.001
Sponsorlu Bağlantılar
Özel Tasarım Bayan Ayakkabı Modelleri

Tercihlerde bulurken yani ayakkabı modelleri arasından kendi adımıza en uygun tasarımı seçmek için sorunlar olmakta. İşte bu soruna en iyi çözüm kuşkusuz ki özel tasarım bayan ayakkabı modelleri olarak düşünüyorum. Çünkü hem özel tasarım olması hem de muhakkak ayrıcalıklığı yansıtan tarzlarla mükemmelliği yakalamakta. Özellikle abiye stilinde ayakkabılarda mutlaka işlemeler ön planda gözlere çarpmakta. Mesela taş işlemeler gibi dantellerin mükemmelliği eksiksiz olarak yapılmış. Diğer unsur ise özelliği oluşturması amacı ile kullanılan deriler veya kumaşlar kaliteli olmakla beraber adeta sizlere rahatlığı ve konforu şekilde uygulanmaya çalışılmış. Örneğin hemen hemen her sezonda deri tasarımının sıkça seçilmesi genelde ağır modelleri oluşturması sonucunda her bayan kendi ile bir özellik bulmakta. Kumaş ayakkabılar ise yaza ve bahara en çok ayakkabılar arasında bulunduğu için ya kot yada yine mükemmel modelleri oluşturacak kapasitede hazırlanmış. Yani artık bu tarzların olması sayesinde farklı günlerinizde hoş eda bir güzelliği yansıtmanız mümkün olacak. Ayrıca son modalara bakarsanız bilekten bağlamalı ayakkabıların trend ve estetiklik içermesinden dolayı artık hanımlar bu modellere ağırlık vermeye çalışmakta.

Çünkü hemen hemen bu şekilde hazırlananların geçmiş dönemlerden ve sezonlardan bir esintiyi moda ile birlikte sunması kaçınılmaz olmuş. Bu yüzden de değişik ve yeni sezonlara hitap edebilmesi amacı ile son tasarıma öncelik tanınması gerekir. Mesela yaz sezonun da bulunmaktayız. Modeller de ince şeritler halinde yapılan ve yaz botları olarak seçebileceğiniz şekilde dizayn edilenlerin oldukça trend olduğunu fark etmişsinizdir. Topuklar zaten her bayanın hayalinde ki ayakkabıyı yarattığı için her tarzı şık halde bulacaksınız.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayakkabılarda son değişimi görmenizi sağlayan kalın tabanların günlük ayakkabılara yansıtılması değişik imaj niteliğinde modayı gündeme getirmiştir. Bu nedenle her yaşa ve her hanıma oldukça hoş ve bir o kadar da mükemmellikle ayağınıza yansıtmıştır. İlginç ayakkabı tasarımlarında ise çivi zımbalar ile figürler yapılmış ve farklılığını kanıtlamış. Örneğin ayakkabının üzeri ve topuk kısımlarının zımbalar ile kaplanması ve renk renk hazırlanması sayesinde sizler için özel günlerde güzelliğine güzellik kazandıracak ve şık olmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle de seçimlerden önce bir göz gezdirirseniz sezon içerisinde şık ayakkabıyı elde etme fırsatını yakalayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.