Kadın, Kadınlar Sitesi

Porselen Bayan Takı Tasarımları

25.06.2015
1.990
Sponsorlu Bağlantılar
Porselen Bayan Takı Tasarımları

Günümüzün en favori takı modelleri arasında yer alan ve porselenin mükemmel görünümünü en şık şekilde yansıtmayı başaran tasarımları bu sezon sıkça göreceksiniz. Çünkü porselen bayan takı tasarımlarının herkese hitap edercesine hazırlanması ve her bayan giyim kıyafet kombinlerin de eksiksizliği sağlamasından dolayı oldukça popüler hale gelmiştir. Zaten bayanların genelde aynı takı çeşitleri ile görünümlerine renk ve zenginlikleri kazandırmak oldukça zor gibi düşünebilirsiniz. Bu nedenle de trend takıların içerisinden yapılacak şık modeller ile ayrıcalıklı görünümleri kazanmak bu porselen takı modelleri sayesinde mümkün olacaktır. Genellikle kolyelerden oluşan tarzlara ağırlık verilmiş. Ama küpe, bileklikler ve hatta yüzükler gibi çeşitlere de uyarlanmış ve kullanılmıştır. Artık uzun kolyelerin tekrar modayı yaratmasından dolayı uzun zincirlerin uç kısımlarına dahil edilen porselen figürler oldukça mükemmelliği yansıtmayı başarmış. Aynı şekilde set veya takım şeklinde yapılacak seçimlerde yer alabilmesi adına gösterişli modellerde kataloğa katılmış. Yani bazen tek parça şeklinde tercih edilebileceği gibi bazen de set şeklinde değerlendirme avantajınız olacak. Özellikle özel günleriniz için takı tercihlerinde en uygun ve en doğru kararları verebilmek amacı ile muhakkak görmeniz gereken nitelikler de olduğunu fark edebilirsiniz.

Çünkü genelde el yapımı olması ve verilen büyük emekler neticesinde sizlere sunulmasından dolayı muhteşemliğine ve değerine ayrı bir özellik kazandırmıştır. Bayan bileklik modellerinde zariflik ve estetik güzellik ön planda düşünülmüş. Bu sebeple biraz küçük ve üzeri işlemeler ile değerlendirilen tasarımların her güne özel olması seçimlerinde hanımların ağırlık vermesine neden olmuştur. Ayrıca bağlama şeklinin ise yine aynı zarifliği oluşturması amacı ile ya ip bağcıklar yada modeli kusursuz tamamlayacak düzeyde dahil edilmiştir. Çünkü porselenlerin üzerine uygulanan işlemelerin titizlik ile yapılması ve sergilediği motifin olsun desenin olsun sizlerin zevklerine olan uyumu göz önünde bulundurulmuş.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bazı farklı modeller de ise deri veya ip bağcık şeklinde seçilenler kolyelerin zincir görevini yerine getirmektedir. Yani gümüş veya benzeri zincirlerin yer almadığı ve sadece spor tarzına yansıtacak şekilde dizayn edebilme adına bu stilde modeller hazırlanmış. Böylece deri veya ip zincirlerin kolye uçlarını oluşturan objeler de porselen olarak ilave edilmiş. Mutlaka hem seçimlerinizde yer alması gereken takı çeşidi olarak görebileceğiniz hem de bu özel şıklığı üzerinize yansıtabilmeniz amacı ile sunulan estetik güzelliği değerlendirmeniz gerekiyor.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.