Kadın, Kadınlar Sitesi

Pronovias Gelinlik Modelleri

18.12.2014
5.370
Sponsorlu Bağlantılar
Pronovias Gelinlik Modelleri

Aslında sevgili bayanlar her genç kızın hayali olan gelinlik modelleri pronovias sayesinde gerçekleşmektedir. Çünkü gelinlik denicne ilk akla gelen pronovias çeşitli gelinlik örnekleri ve gelinlik modellerinin şıklığı ile dikkat çekmektedir. Durum bu şekilde oluncada yeni sezonda çok modern ve zarif olan tasarımları arasında kesinlikle her bayanın beğeneceği çok havalı bir gelinlik örneklerinden oluşacaktır. Aslında her bayanın kafasında ne tarz bir gelinlik kullanacağı kafalarında belirlenmiştir. Önemli olan aradığınız ve istediğiniz modele sahip olmak. Bayanların hayalleri çok önemli olduğundan gelinlik seçiminde hayallerini süsleyen gelinlik modellerini ilk sıralarda tercih etmek isteyeceklerdir. Pronovias hem modern gelinlik örnekleri hemde kalitesinden dolayı çok tercih edilen çok şık tasarımlar olmaktadır. Durum bu şekilde olunca birbirinden farklı modellerde olan çeşitli gelinlik örnekleri her zaman bayanların beğenisini kazanacaktır. Üzerinde olan işlemeler özel olarak tasarlandığı ve el yapımı olduğu için her zaman dikkat çekecektir. Uzun boylu ve ince bayanlar ince askılı olan üzerinize tam oturan balık gelinlik modeli taş işlemeleri gelinlik modeline hava katmış ve ışıltısı ile de beğenileri kazanmış çok modern tasarımlardır.

Şıklığı ile bu gelinlik modeli adından söz ettirmektedir. Üst detayı sıfır kollu ve alt detayı ise tafta kumaş kabarık olan ve bel detayında ise kalın kuşak detayı olması gelinlik modeline hem sadelik hemde havalı olan çok güzel bir gelinlik modelidir. Hiç işleme olsun istemiyorsanız eğer sade olan ve üst detayında drapeler kullanılmış çapraz bir hava kullanılmış çok güzel ve sade olan bir gelinlik modeli ile beğenileri kazanmaktadır. Şıklığını sadeliğinden alan havalı bir gelinlik modelidir. Komple güpür olan kayık yaka ve kısa kollu pronovias gelinlik modelinde üst detayı ise yoğun güpür ile tamamlanmış çok güzel bir gelinlik modelidir.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Şıklığı ile dikkatleri çeken beğenileri kazanan çok havalı bir gelinlik modelidir. Özel el yapımı olan gelinlik modellerinden aynı zamanda sarı taşlar uygulanmış gelinlik modeli uzun kuyruk detayı ile tamamlanmış çok havalı ve modern olan bir gelinlik modelidir. Uzun kollu olan ve kollarındaki işlemeler şıklığı ile dikkat çekmektedir. Görkemli ve havalı olan çok güzel bir gelinlik tasarımıdır. Şıklığı ilede her zaman dikkat çekecek havalı bir parlak gelinlik modelidir.Pronovias gelinlik modellerinde derin sırt dekoltesi çok kullanılmış ister açık isterseniz dantel detayları ile hareket katılmış çok şık bir gelinlik modelidir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.